SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
Mam małe pytanko do obecnych tu znawców
a wiec na redukcji jak jesteśmy np po treningu i aerobach to kiedy następuje spalanie fatu? dokładnie podczas wysiłku czy jakis czas po jest to widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
widoczne...?
nie wiem o co konkretnie pytasz
jesli o efekty to nastaw sie na 3-4tyg, to pierwszy etap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
no moze to troche głupkowate pytanie ale nie o to chodzi
moze to inaczej sformułuje pytanie czy utrata Bf następuje podczas aerobow czy jakis czas po sie to normuje?bo wiadomo w jakims etapie to musi sie palic.

no narazie jestem na na 3tyg redukcji i 5kg w doł

jesli pytanie jest za bardzo głupkowate to prosze na nie nie odpowiadac


Zmieniony przez - Jason16 w dniu 2008-06-10 14:36:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
zadne nie jest glupkowate jedynie chodzi o poprawne sforumułowanie abym wiedział na co konkrenie odpowiadam.

Odpowiedz nie bedzie jednoznaczna.
Spalanie odbywa sie juz w trakcie wykonywania aerobow co powiązane jest z termogenezą i zużywaniem kalorii
jednak nie konczy sie w momencie zejscia z przyrządu na ktorym aeroby wykonujesz.
Podwyższona zdolność organizmu do czerpania energii z tluszczu utrzymuje sie jeszcze przez jakis czas 30-60min po treningu.

Ale na tym tez nie koniec.
Poprzez aero nakrecasz metabolizm i efekt ten (sprzyjający spalaniu fatu) bedzie aktywny praktycznie przez reszte dnia.



Zmieniony przez - Rafał B. w dniu 2008-06-10 14:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Witaj Rafale

Skoro już jesteś Tobie zadzam to pytanko - mianowicie chodzi o kąt ławki - jedni twierdzą że na górne aktony ustawiać kąt max 30st bo kąt 45st działa na barki i one zaczynają pracować a nie mięśnie klatki a inni z kolei tak dobierają trening że podczas priorytety na góre klatki w jednym ćwiczeniu ustawiają kąt 30st a w drugim 45 st i ładnie bodźcują górę.

Jak jest tak naprawde? Co prawda teraz zaczne lecieć planem gdzie mam obrany dół klatki ale nie szkodzi zapytać się na przyszłość

Pan Jacek ma 100% racji że musze konkretnie wiedzieć czego chce i zgadza się to jaknajbardziej, tylko u mnie problem polega na odpowiednim dobraniu ćwiczeń i kolejności - a z tym mam nie lada kłopot.

Tam w planie co wkleiłem mam tak:

skos dół
rozpiętki dół
góra
poręcze

myśle że o jedno ćwiczenie jest tu za dużo na dół i mógłby wyjśc śmieszny efekt stosując ten plan dlatego myśle że te dwa były by dobre:

Skos dół
poręcze
góra
przenoszenie hantli

lub

skos dół
rozpętki dół
góra

Nie ma że boli, ostatnio jest dużo wydatków ale jak już ćwiczyć to konkretnie - będe musiał pójść i kupić hantle z motylkiem bo moje nie nadają się na żadne przenoszenia - nie ten zacisk.

Te kombinacje i niezdecydowanie wynikają z posiadanego sprzętu jak i chęci dania z siebie 150% podczas treningu dlatego tak kombinuje - myśle że powinniście mnie zrozumieć.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
O to właśnie mi chodziło Panie Rafale
bardzo dziękuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6060
witaj Jacku,

jakie jest twoje zdanie na temat warzyw w dni treningowe?
Całkowite wyeliminowanie, czy może dodanie tylko do ostatniego posiłku? Gdzieś już czytałem o tym w twoich postach, ale chciałbym się upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jak najbardziej mozna dodawac do posilkow ale odpuszczalbym przed i potreningowe.
Chodzi o trawienie, chyba ze przebiega to w rewelacyjny sposob i nie masz z tym problemow.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
ktoś polecił pic skrzyp lub pokrzywę na niby takie lajtowe odwodnienie.ja jakoś różnicy nie dostrzegam a pije 1L dziennie.
czy moze jest cos o podobnym działaniu tylko troche mocniejszym :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Pudzian
za duzo kombinujesz...
Jacek CI napisal co masz robic zeby osiagnac cel
nie mozesz co chwila zmieniac treningu a tymmbardziej celu
za duzo teoretyzujesz a za malo trenujesz
rob co pisze Jacek i nie kombinuj bo Tobie sie wydaje ze cos tam jest za duzo i moglbys zmienic.
Trzymaj sie jednego przez jakies 1,5-2,5mies i dopiero wtedy wprowadzaj zmiany
Twoj sposob podejscia nie jest konkretny jesli bedziesz sie czepiał kazdej "kropki" w rozpisce...
poprostu TRENUJ...

Jason
pokrzywa poprawia diureze ale efekt odwodninia bedzie w momencie gdy po okresie stosowania pokrzywy zmniejszysz dostawe wody do organizmu
Bo pokrzywa zwieksza cyrkulacje wody ale w ciagu dnia ciagle ją uzupelniasz wiec nie zauwazysz jej ubytku.
Jesli natomiast zrobisz 1-2 dni na "niskich płynach" to bedzie efekt...
Pamietaj ze odwodnienie nie jest zdrowe i wskazane na codzien
Wybierasz konkretny dzien lub krotki okres kiedy masz miec szlif i suchy wygląd i wtedy kilka dni przed manipulujesz plynami.
Nie bedziesz w stanie utrzymac dlugo niskiego poziomu plynow bo odbije sie to na samopoczuciu i aktywnosci ...

Zmieniony przez - Rafał B. w dniu 2008-06-11 20:46:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium