SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Prubuje właśnie tak robić ale ciężko to idzie...tego nie widać tak na zdjęciu bo jest z telefonu robione ale defekt jest dość duży...ale dziękuje Panie Jacku, coś pomyśle jeszcze jak Pan poradził, tylko nie bardzo wiem jak sie robi to ćwiczenie

-francuz sztangielkami lezac, ze skretem nadgarstka

Jaka ma być pozycja wyjściowa (i koncowa) - nachwyt, podchwyt czy młotek?


Jaco - ja miałem bardzo duży problem z rozstępami i pomogła maść "FISSAN". To niemiecka maść dostępna w aptece bez recepty. Tylko pamiętaj - musisz to wcierać z 20-30min tak żeby ta oleista maść sie wchłonęła i żeby wytworzyło się ciepło poprzez wcieranie po tej maći zeszły mi wszystkie rozstępy, jedynie nie zeszły "stare" które mialem pol roku na plecach bo zwlekałem z nimi...musisz od razu dzialać żeby zeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
http://www.aptekahipokratesa.pl/pl/products/details/481-fissan-masc-prozstepom-100-ml.html

Taka maść. A na jej przeznaczenie nie patrz (kobiety po porodzie itd heh) - bo naprawde pomaga

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Czołem Panowie

pytanie:




mięsien obszerny przysrodkowy, pracuje przy jakich cwiczeniach??
(przysiady ze sztanga z przodu)


bo mam z nim problem , brak go u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Ćwiczonka na mięsień 4 glowy jak: prostowanie nóg na maszynie siedząc, przysiady ze sztangą z przodu jak wspomniałaś, wypychanie na sównicy siedząc/leżąc, w mniejszym stopniu wykroki ze sztangą/hantlami i nożyce...

Pzy prostowaniu nóg warto przytrzymać ciężar z 2-3sek dla lepszego napięcia i zarysu mięśni. Prócz tego ciut więcej powtórzeń - wszystko to pisze na swoim przypadku - ja stosuje zasade piramidalną - zaczynam od 20-15 powt a kończe na 8 przy treningu na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jaco kazdy z nas to slyszy, teksty typu "zobacz k... jaki abs" itp. to standart.
Czym bedziesz wiekszy i lepszy, to ta mniej rozgarnieta czesc naszego spoleczenstwa bedzie rzucac tego typu teksty w twoim kierunku non stop.
Czesto to wynika z zazdrosci, gdyz sa tak leniwi, ze sami nie potrafia znalesc w sobie sil aby choc troche sie "poruszac".
I pozniej zona lub dziewczyna takowego bochatera prawi ze wlasnei takie grubaski jak jej luby sa naj....itp.

Aby zmniejszyc w przyszlosci mozliwosc powstawania rozstepow pamietaj o diecie i treningu aerobowym.
Czym mniej fatu pod skora tym mniejsza mozliwosc powstawania rozstepow.
Po kapieli na nie do konca wytarta skore nanies oliwke dla dzieci, pomaga to w minimalnym stopniu.

Pudzian przy francuzie lezac pozycja wyjsciowa tj w gorze-nachwyt, przy opuszczaniu skrecasz do chwytu mlotkowego.

Jak moglo Ci zejsc cos co jest ubytkiem we wloknach kolagenowych, to mozna usunac laserem zdejmujac czesc skory ale mascia

Patka glowa obszerna przysrodkowa m. czworoglowego uda glownie pracuje przy wszytkich cw gdzie szeroko rozstawimy stopy(palce na zewnatrz). A jezeli do tego przy wszytkiego rodzaju cw dodasz odpowieni kat nachylenia tulowia tj. czym bardziej pozostaniesz wyprostowana tym mocniej bedziesz stymulowac okolice okolokolanowe.
Przykladowy trening dla ciebie na czworki:
-wyprosty podudzi siedzac 25,20,12,8
-przysiad ze sztanga trzymana z przodu lub ze sztangielka trzymana na barkach (rece na krzyz, male obciazenie, zaakcentuj przytrzymanie w dole)25,20,12,8
-damski przysiad(syzyfki)2-3*12-8
Powodzenia.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
No Panie Jacku nie czaruje tu na forum. Na klacie pojawiły mi sie rozstępy - od razu nie są głębokie ani takie aż krwiste a dosłownie na drugi dzień poszedłem do apteki po ta maść, smarowałem z 1,5tyg i zeszło...JEDYNIE Z PLECÓW NIE ZESZŁO BO TE SĄ GŁĘBOKIE ŻE AŻ PÓŁ PALCA PRAWIE MOŻNA W NIE WSADZIĆ a poza tym olałem sobie tą sprawe...teraz wygląda to jakby mnie do małego batem pruli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Teraz za to wyglądam jak dziecko wojny z tymi plecami hehe

U mnie sprawa wyglądała inaczej, rozstępy zaczęły się pojawiać a z każdym dniem by się pogłębiały a wtedy kicha totalna...a tak zadziałałem od razu bo mieć pręgi na klacie to przedzika sprawa.

Fajne ćwiczonko to na tricepsa jeszcze takiej kombinacji nie prubowałem. Dzięki śliczne

PS. Trening na plecy w moim nowym planie jest mega ciężki, wykańcza człowieka hehe oczywiście Pana rada ze szrugsami + martwy zaje fajna sprawa zaczynam sie nie mieścić w mojej ulubionej koszuli i nie ukrywam że sie troche wkurzyłem hehe ale i ucieszyłem

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
NIc tak nie cieszy jak przyrosty mieska

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996


bo tak wyglada moja noga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
No, bardzo ladne

A tak profesjonalnie do tego podchodzac, to mysle ze trening jaki ci zaproponowalem bedzie idealny.
Choc jest mocny, bedziesz czula obszerne przysrodkowe, przywodziciele i gluteus maximus znacznie.
Do tego mozesz dodac dwa cw. na dwujki i bedzie ok., np:
-ciagi na prostych nogach
-wykroki ze sztangielkami badz sztanga

Napisze taka ciekawostke ze te panie ktore maja najladniejsze posladki robia najwiecej przysiadow.
Nawet pieknosci z krajow ameryki poludniowej.
Pisze to dlatego ze wiekszosc kobiet boi sie przysiadow jak przyslowiowy diabel swieconej wody.
A to najbardziej wartosciowe cw.

Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2008-11-15 21:46:11

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium