SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Z cala pewnoscia przewazaja u ciebie cechy endomorficzne ale dodam ze forma jak na endo calkiem przyzwoita.
I mysle ze jak wrzucisz dietke i aero to uzyskasz naprawde pozytywny wyglad.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
Witam ponownie czyli jak dokładnie ta dietka powinna wyglądać bo ostatnio starałem się utrzymać ja tak:

wegle 5 gr/kg
białka 2,5 do 2,8 gr/kg
tłuszcz 0,8 gr/kg

Do białek wliczałem też te roślinne ale jestem w trakcie czytania całego tematu i wiem już że źle robiłem.

Białko głównie brałem z twarogu- 1lub 2 takie posiłki, 2 x dziennie pierś po 200gr
ostrowia,jajka czasem ryba

Węgle głównie z płatków owsianych ryżu białego chleba razowego pełnoziarnistego teraz dołożę kaszę gryczaną i jęczmienną, ryż ciemny:

Tłuszcz to głownie olej lniany, jajka

Prosił bym o podanie diety masowej na 5 posiłków dziennie tj. jakie produkty i kiedy ( rano wieczór, po treningu) powinny znajdować się w posiłkach

pozdrawiam



Zmieniony przez - Adrian B. w dniu 2009-02-22 22:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Na razie stosunek makroskladnikow jest przyzwoity ale przy checi redukcji beda potrzebne zmiany.

Tak jak piszesz bialko wliczaj tylko pochodzenia zwierzecego.

Mnie twarogu, wiecej miesa. Chcesz wygladac jak chude mieso musisz wiec je sporzywac w duzej ilosci.

Chleb i ryz bialy calkiem odstaw na rzecz glownie platej i ryzu ciemnego.

Proponuje jednak 6posilkow.

1posilek
platki owsiane+rodzynki+ananas+orzechy+jaja+100%Whey+witaminy
+oliwa z oliwek

2posilek
ryz ciemny+piers z kurczaka+warzywa+olej lniany

3posilek
ryba+platki owsiane

Trening
*po treningu gainer badz mieszanka carbo+whey

4posilek
ryz ciemny+piers z kurczaka+warzywa+witaminy

5posilek
wolowina+oliwa z oliwek +platki owsiane+warzywa

6posilek
jaja+olej lniany+warzywa+serwatka

Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2009-02-22 23:11:34

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
Dzięki za pomoc sog już poleciał
1.A jak sprawa wygląda z tłuszczami?
Jakie stosować wiadomo że olej lniany bo jest źródłem omega 3
a co z omega 6 i 9( m.inn. oliwa z oliwek)?
Ostatnio kupiłem olej ,w którym w 100 ml znajduje się omega 3 - 4gr, omega6 - 37 gr, kwasy nasycone 9g

2.Z rozplanowaniem posiłków to mam problem bo pracuje w takim systemie:
pierwszy dzień od 7 rano do 19 - tutaj nie ma problemu z posiłkami
drugi dzień od 19 do 7 - w dzień robię trening kłade się spać koło 24 i musze wstać w nocy raz lub dwa na 30 min do godziny , różnie bywa
trzeci dzień wracam po nocce jem jajka całe + chleb ciemny i śpie średnio do 14
dzień czwarty wstaje po 9 i mam cały wolny
Następnego dnia cały cykl od początku.
Nie bardzo wiem co mam jeść na nocce koło24 czy pełny posiłek czy białka bo różnie bywa nie raz śpie całą noc nie raz prawie wogóle nie spie Co w nocy?.Tak samo jak wróce po nocce do domu, ide dalej spać co wtedy zjeść( przez reszte dnia nie uda mi się zjeść tyle posiłków co powinienem). Dzień wolny wstaje o 9 i też mam problem żeby do 22 zjesć 6 posiłków jak to rozplanować( zadałem to pytanie też Rafałowi ale chyba brak czasu uniemożliwił mu odpowiedź)
3. Jak to wygląda gdy wstaje np o 10 rano a ide spać o 22 czy muszę dostarczyć tyle bwt co w dzień w który wstaje np o 5 a ide spać o 23?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10485
Witam,jak Panie Jacku jak Pan i reszta ZAWODOWCÓW radzicie sobie z chorobami np.grypa,zapelenie zatok...itp itd?. czy bierzecie wtedy antybiotyki...Choroby ostro moga wykonczyc czlowieka i zastanawiam jak radzo sobie z tym zawodowcy?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Adrian stosujac olej lniany, oliwe z oliwek i zoltka jaj zapewnic wszystkie kwasy tluszczowe ktore sa niezbedne do prawidlowego funkcjonowania twojego organizmu.

Jezeli nie spisz w nocy bo pracujesz to przekladasz posilki z nastepnego dnia kiedy to bedziesz spal.
Najwaznejsze zeby zawsze sniadanie umiejscowic jako 1posilek a kolacje jako ostatni.

Jaap jezeli jest to infekcja virusowa np grypa to wystarczy odpoczynek i troche wieksze ilosci vitamin, tego antybiotykami sie nie leczy.
Do tego niestety przymusowy kilkudniowy odpoczynek.

Jezeli jest to infekcja bakteryjna np zapalenie zatok lub angina to juz niestety nalerzy zaaplikowac sobie to co poradzi lekarz i nie ma zmiluj, jezeli tego nie zrobisz to bedzie jeszcze gorzej i spadki suma sumarum beda wieksze.

Przy przeziebieniu, pod warunkiem ze nie ma goraczki, trenuje.
Ubieram sie cieplo i trenuje, choc intensywnosc jest ze wzgledu na rozsadek duzo nizsza.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
Witam Jacku chodziło mi dokładnie o to czy w pracy jak się kłade spać koło 24 to mam zjesć pełnowartościowy posiłek czy tylko białka, bo sytuacja tak wygląda że do końca nie wiem o której musze wstać czy raz czy dwa( praca w pogotowiu)i gdy rano wracam do domu to i tak zawsze idę spać i nie wiem co zjeść przed snem czy pełno wartościowy posiłek czy znowu jakieś białka.
Przez tą pracę dzień nie raz trwa u mnie 10 godzin a nie raz 18 czy zawsze muszę dostarczyć tyle samo pożywienia czy gdy dzień trwa 10 lub osiem godzin mogę zjesć mniej tzn co 3 godziny?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Witam Jacku, mam nietypowe pytanie.
Jak pisałem, zacząłem już przygotowania pełną parą.
Chciałbym poznać Twoje zdanie nt. korzystania z sauny w okresie masy.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Adrian przed snem sporzywasz bialka i ewentualnie warzywa.
Jezeli twoj dzien trwa dluzej to np sporzywasz 8-9posilkow bo nastepny dzien pewnie bedzie trwal krocej(sen) i wtedy zjesz tylko 4posilki.

Emil nie widze przeciwskazan, wspomozesz regeneracje.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
Witam, Panie Jacku mam kilka pytań, rozpoczyna się za kilka miesięcy lato więc przygotowań czas zacząć, Trenuje juz kilka lat co do suplementów to przez cały okres ćwiczeń było ich bardzo mało, co do diety to stosuje zasade ze jem duzo białka mało tłuszczy a węgle w granicach rozsądku. Wiem juz sporo na temat diety i ćwiczeń treningów, jezeli chodzi o diete to nie mam zbytniej mozliwości wprowadzenia ze względu na finanse i prace ale dbam o diete i staram sie regularnie jesć i ćwiczyć. Przejde do konkretów, moj trening z reguły wygladał tak , poniedziałek : klata do tego po cwiczeniu na plecy i barki, wtorek bicpes triceps, sroda wolne, czwartek plecy do tego cwiczenie na klatke, piatek barki i do tego biceps triceps.

Dobór ćwiczeń jest róznorodny. zalezy mi głownie na wzrosćie mieśnia czystego. Zwiększeniu obwodów głownie ramion, jakie cwiczenia głownie stosować na bicpes i triceps albo jaki plan zastosować zeby te miesnie sie powiekśzyły , jaki plan wprowadzic w zycie i jaka ilosc cwiczen powtórzen byłaby odpowiednia.

Zamierzam zakupić odpowiednie odżywki głownie chodzi mi o spalenie tłuszczu przy zachowaniu masy miesniowej do tego jakies odzywki na wzrost masy miesniowej. Co mogłbym zakupić jezeli chodzi o spalacz, o jakis stak na wzrost miesnia i siły objetości do tego jakies białko no i cos zeby zapobiec spalaniu miesnie po treningu.

Licze na pomoc i jestem pełen podziwu panskiej fachowej wiedzy.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium