SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Moge napisac ze w systemie jakim kiedys brano to 1porcja przypadalaby na 11 a druga na 5-6.
Pamietajmy jednak ze efka moze byc szkodliwa dla zdrowia i proponuje jej nie zarzywac.
Okres poltrwania dla wyciagu z przesli wynosi 6h.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
WItam Jacku! Jestem już na redukcji od stycznia i jak dotychczas 10kg zgubiłem.Mięśnie mocno nie spadły jak i siła w poszczególnych ćwiczeniach (jak już to 1-2kg).Pracuję cały czas nad podciąganiem (szerokośc barków nachwyt , pod kątem egzaminu, opuszczanie do wyprostowanych rąk).Trening wygląda tak:

- poniedziałek 4 serie nachwyt, podchwyt + opuszczanie 4 razy i 2 serie na maszynie do podciągania z regulacją ciężaru.Po tym bic + tric.

- środa 2 serie nachwytem + opuszczanie.Po tym klata + barki.

-piątek 4 serie na zmiane nachwyt podchwyt + opuszczanie 4 razy(do każdej seri)i 2 serie na maszynie z r.ciężaru.Po tym plecy nogi.Plecy głównie wyciąg tzn.przyciąganie do karku, klatki razem 8 serii.

Ilość podciągnięć stanęła na 5-6 i od miesiąca nie chce ruszyć.Wiadomo, że na redukcji nie ma co liczyć na siłę, ale na przełomie stycznia lutego jakoś szło! Mam spalacz aminokwasy.. stąd zregenerowany jestem dość dobrze przed każdym treningiem.Nie wiem co na to poradzić?? Może po prostu jak wróćę do masy i będzie większa ilośc klaorii będzie szło?? W treningach siłowych ilość pow 12 10 10 8 może tutaj coś zmienić ? Ćwiczenia są różne stąd nie rozpisuję jakie konkretnie..

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
Panie Jacku jestem endomorfikiem, co do diety to mam jako takie pojecie ponieważ kilka ładnych miesięcy trzymałem dietę i rezultaty mnie zadowalały, teraz troszke przestałem z dieta bo srodki finansowe mi na to nie pozwalają, ale staram sie ograniczać tłuszcze jeść ilośc białka odpowiedmnia do mojego typu budowy i mozliwości działania.

Moj plan na Biceps triceps to we wtorek po klatce, typowe superserie przeplatane otóz ćwiczenie 1wsze: Uginanie ram,ion ze sztangą 4 - 5 serii rozpietość od 12-8 powtórzeń na przemian z wyciskaniem wąsko sztangi na ławce płaskiej.
2 ćwiczenie to uginanie sztangielkami w siadzie na ławce na przemian z uginaniem na drązku na triceps, 3 cwiczenie to uginanie ramienia sztangielka w podpraciu o udo na przemian z fracuskim wyciskaniem sztangi leżąc, no i czwarte cwiczenie to modlitewnik oburącz z francuskim jednorącz.

Dodam ze stsrałem sie zmieniac cwiczenia np. w pierwszym zamiast wyciskania sztangi zastepowałem je głownie francuskim leżać no i modyfikowałem ćwiczenia, jezeli chodzi o biceps bo z nim mam najwiecej problemu chodzi o mały wzrost na triceps nie narzekam.

Teraz myslałem zeby wprowadzic plan podobny z tym ze we wtorek zrobic pelną partie bicepsa z tricepsem , a w kolejne dni rozbic na bicpes tricpes, mianowicie w czwartek w plecami robic biceps a w piatek z barkami robic triceps.

Myslałem tez o zmodyfikowaniu planu na taki ze w poniedziałek robic kltake triceps, wtorek plecy bicpes, sroda wolna, czwartek barki a w piatek biceps z tricepsem. ale to sa tylko plany.

Licze na fachowa pomoc z Pana strony, chciałbym wiedzieć jakie cwiczenia i jaki plan pomoze ruszyc moje rece do przodu. Jaka intensywność, jak rozplanowac działania na okres przygotowawczy do sezonu letniego tj na 4 miesiące dodam ze chce nabrac czystego miesnia i na kilka tygodniu przed letnim okresem zrobic redukcje, ale głownie zalezy mi na ruszenie bicepsu do przodu.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Koko calkiem mozliwe, nawet jestem prawie pewien tego ze przetrenowales plecy.

Ja zrobilbym 1*tyg podciaganie i 1*tyg na wyciagach jako analog podciagania.

Jezeli bardzo zalerzy ci na podciaganiu bo np zdajesz egzaminy do szkoly wojskowej to na razie proponowalbym odpuscic sobie klasyczny trening miesni nog.

Wieksze nogi a wiec i wiecej do dzwigania przez plecy, biceps, przedramie i klatke.

Przy mniejszej wadze powinienes miec wieksze mozliwosci.
Przy robieniu masy bedzie ciezej.

Bartazon nie znam cie na tyle aby wiedziec/przypuszczac jak zareaguja twoje miesnie.

Musialbym znac co najmniej kilka wczesniejszych planow treningowych na ramiona.

Poza tym poza treningiem, jak nie na pierwzym miejscu,najwazniejsza powinna byc dieta.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
Wiesz Jacku teraz i tak redukuje ile się da stąd dieta uboga w WW... nie wiem czy przez to po prostu nie chce mi to podciąganie iść.. ja myślę jak trenować nogi pod kątem 100 i 1000 (bardziej 100m).

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Plecy j.w. , tj tak jak pisalem.
Na nogi interwaly, najlepiej sprint na przemian z truchtem w plenerze.
Tak jak trenuja sprinterzy.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Jacku mam pytanko

wczoraj robilem barki+czworoboczny+przedramię na siłce miejskiej (ćwicze u siebie w domu i mam wolne ciężary), praktycznie 1 raz w życiu robiłem barki na smith maszynie, do tego szrugsy też. dziś tak mnie bolą kości w przedramionach, że szok. 90 kg do wyciskania zdjąć kumplowi było ciężko. co to może być?

zawsze mnie ciut boli jak robię bica na prostej, bezpośrednio po skończeniu serii, ale nic nigdy więcej mi nie dolegało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Pewnie czujesz to w przedramionach, przypuszczam ze nadwyrezyles tkanke laczna.

To czesty problem.
Proponuje jednak przerzucic sie na sztange lamana lub jeszcze lepiej sztangielki.
I na razie wdrozyc wstepne zmeczenie.

Zwroc ponadto uwage na to czy dobrze sie rozgrzewasz, od teraz musi to byc "oczko w glowie".

Jezeli po kilku dniach jednak nie przejdzie proponuje wybrac sie do lekarza.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
aha czyli nic poważnego

no na gryfie łamanym mi nadgarstek śmiesznie 'przeskakuje', bo kiedyś miałem drobny jego uraz, może dlatego.
wyaje mi się, że zrobiło się to poprzez tę suwnicę, a mianowicie ten ruch w przód i tył który może ją blokować na tych hakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Nie pisze ze nic powaznego, obserwuj.
Ale watpie ze przez m.szmita.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium