SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
dzekuje Panie Jacku za rady napewno sie do nich dostosuje
Wheya kupie sobie w nastepnym tygodniu a do tego czasu az nie skonczy mi sie ostrowia moge ja dawikowac 1 porcje rano i jedną wieczorna jako statni posiłek?to jest serwatka czyli z rana bedzie chyba ok ale na wieczor od biedy moze byc? czy lepiej jakies długo wchłanialne by było? jak wczesniej pisalem jestem na redukji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Xin jesli jestes chudzielcem to mozesz chociaz cukier sam w sobie nie jest zdrowy. Uzyj slodzika.

Jason jesli serwatka to bezposrednio przed snem.
A odp na pytanie co lepsze na noc: serwatka czy dlugowchlanialne, przeciez znasz...

Zmieniony przez - Rafał B. w dniu 2008-07-21 21:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
bf tak okoo 10-10.5% 62kg wagi 171 wzrostu tak w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
a skad wiesz jaki masz bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
no moze nie jest to dokładny ale był taki temat i mieżyłem
edit: tam na wysokości pempka nad prawą miednicą mieżony

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2008-07-22 10:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21733
Witam Jacku mam prośbe czy mógłbyś sprawdzić czy dobrze rozłożyłem węgle w ciągu dnia :
1.posilek godz 7 - 165g płatków owsianych okolo 100g węgli
2. ok. godz 10 100g ryzu
3. j.w godz ok. 13
trening
4. 130g ryzu godz 16:30
5 18:30 100g ryżu
6. posilek bez węgli same białko przed snem.

Waga 81kg Cel diety to powolne zwiększanie masy. Wychodzi ponad 5 g węgli na kg masy ciała 5,3g jakos. Nie wiem czy nie za duzo jest węgli w tym piątym posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11835
Jacku proszę o jeszcze małe sprostowania z Twojej strony.
-poręcze zastąpić oczywiście skos dół?
-jak mogę zastąpić na biceps ćwiczenia hammera
-ćwiczenia wykonywać stałym ciężarem ? czy robić progresję.

serie rozgrzewkowe robić tylko przy dużych partiach np klata , plecy? Jeśli tak to prosze powiedz ile tych seri i ile powtorzeń

-podczas treningu na siłę wykonywać hiit w dni wolne od siłki?

I jeszcze jedno ; jeśli przykladowo ostatnio na cyklu masowym na ktorym lapki ruszyly ladnie bica robilem tak ;

-lamana 12/10/8/6
-modlitewnik sztanga 12/10/8
-modlitewnik sztangielka mlotek 2*6-8

to czy taki zestaw na łapy poprawi Moją siłę? Tak samo gdy na klatke robilem zawszę 11 seri a teraz proponujesz ~~9

-uginanie ze sztanga 12,8,6
-ginanie hammera 12, 1-2*6

Może te niejasności wynikły z tego ,że nie podałem Ci Mojego ostatniego planu a układaliśmy go razem na cykl ~3 miechy temu

Przepraszam ,że tak dużo pytań ; p


Zmieniony przez - jaco69 w dniu 2008-07-22 19:48:18

Zmieniony przez - jaco69 w dniu 2008-07-22 19:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Xin wrzuc swoje zdjecie, bedzie bardziej obrazowo.

Buraq, po 25% do posilku 1 i potreningowego.
50%rozlozone na nastepne 3posilki, za wyjatkiem ost. tj szostego.

Tak Jaco na klatke skos w dol, na biceps naprzemienne uginanie ze sztangielkami.

Piramide stosujesz tylko w cw 1, aby sie dobrze przygotowac do czekajacego obciazenia.
Cw nastepne to 1seria rozgrzewkowa i 2nastepne staly ciazar.

Przykladowa rozgrzewka w cw. 1s 40%cm 12, 2s. 50%cm 8powt., 3s60%cm 6powt., 4s 70%cm 3powt.
Dalej 2serie wlasciwe po 6,5 lub 4 powt. w zaleznosci od tygodnia w jakim jestes.
Ilosc serii rozgrzewkowych moze ulegac zmianie w zalerznosci od rodzaju cw. i obciazen jakie beda tam stosowane.
Np troche inaczej bedzie to wygladac przy wyciskaniach na barki i ciagach na plecy.

Nie sugeruj sie iloscia serii, przy treningu sily czesto stosuje sie wlasnie mniejsze ilosci serii, wieksze ciezary i dluzsze przerwy odpoczynkowe.

Tak jak napisalem jest dobrze, wiecej nie znaczy lepiej

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21733
Dzięki Jacku.A jakie jest Twoje zdanie o dostarczaniu tłuszczy z oliwy z oliwek,orzechów itp.Jest to konieczne?Czy te tłuszcze co sie nazbierają z kilku żółtek jaj i te małe ilości w reszcie pożywienia np. ryżu,płatkach nie wystarcza?Sam pijesz oliwę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 511
tak luźno brzuch tak? czy cos jeszcze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium