SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Ze wzgledu na ograniczenia zastosowalbym na czczo i na 10-15min przed koncem treningu.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Dziękuje

a "słuszna porcja" dla osobnika ok 85kg to?


Rafale po bananie (70g bananik) tego nie zauważyłem


Lepiej by było Whey + Ryż +Carbo

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-07-23 23:09:00

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6223
5-7g po treningu i 5g rano bedzie ok

jesli po bananie nie zauwazyles to zamien na odpowiednia ilosc carbo tego banana.
Podejrzewam ze bardziej to zalezy od diety całodziennej niz tego co spozyjesz po treningu.

Znam goscia ktory po skonczeniu treningu wali 5lyzek stolowych cukru i ma krate na brzuchu a nie nalezy do chudzielcow.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
dziękuje za wszelkie rady
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8850
Dzękuje za odpowiedzi
co do problemów żołądkowych to juz wszystko dochodzi do normy

a teraz tak z innej beczki mozna zadac kilka pytan do Panow głowie chodzi mi o Wasze początki z siłownią.
Jak to było na początku czy Mieliście problemy z łapaniem masy
I po jakim czasie od zaczęcia treningow wylądaliście ponad przeciętnie ?
Chodzi głownie o uwagi otoczenia przyjaciół.
Czy przechodziły Was takie myśli ze nic z tego nie bedzie, czy cos w tym stylu.

Jestem bardzo ciekawy tego.
Jesli były takie pytania to soryy ale cięzko przeczytac tyle stron tego tematu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Fajnie Jason ze juz Ci przechodzi i ze okazalo sie to niczym powaznym.

Sprobuje nawiazac do twojego pytania.

Na poczatku cwiczylem karate shotokan ale rowniez probowalem swoich sil w podnoszeniu sztang i hantli.
Wydaje sie ze mase(niekoniecznie tylko miesniowa)lapalem szybko.

Z natury jestem raczej konstytucji endomorficznej.

Przygoda z silownia miala byc tylko epizodem dzieki ktoremu mialem byc troszke wiekszy i silniejszy, co w owym czasie chcialem wykorzystac przy treningach sztuk walki.

Ale jak trafilem na silke to pokochalem zelazny sport i tak juz zostalo do dzis.

Mysle ze zawsze troszke odruznialem sie od moich kolegow a to pewnie za sprawa ambicji zwiazanych z silka.
Poszlo nas wtedy na pakernie kilku ale zostalem tylko ja.

Faktycznie jednak po kilku latach treningow pomimo kiepskiej genetyki czulem sie niekiedy (szczegolnie w okresie letnim)jak kosmita.
Wtedy jeszcze nie bylo tulu pakerow a wiec niekiedy wzbudzalem mala sensacje.

Chyba najokazalej wygladalo to jednak gdy probowalem sie przygotowac do Strong Man, waga 135kg to bylo naprawde cos.

Gdyby nie kontuzja pewnie wazylbym teraz conajmniej ponad 140 i dobrze sie bawil.

Zawsze sa chwile zwatpienia ale pozniej dostrzegasz inne pozytywy, zaczynasz mocno cwiczyc i stwierdzasz ze jest niewiele zeczy na swiecie wazniejszych od pakowania.

Pozdrawiam fanatykow zelaznego sportu i zycze powodzenia.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Panie Jacku może i nie było osiągów w STRONG MAN, kontuzja i brak genetyki ale nadrabia Pan wiedzą, tego już nikt zabrać Panu nie może

No a teraz tej wiedzy trochę chciałem uszczypnąć

Planuje Cykl na MONO kaizena
Zakupie 600g

Cykl planowany 50dni
i czy Dawkowanie 15g DT + 10g DNT będzie ok?


Spotkałem się z opiniami wielu osób że mono w "solidnej dawce" daje najlepsze efekty.

I Pisał Pan kiedyś o czymś co kupie w sklepie i łykać razem z mono (że niby kre alkan?)

Chyba pamięta Pan ocb.

Dzieki

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Dziekuje KIng.

Mysle ze przy takiej wadze mozesz sprobowac suplementowac wlasnie takimi dawkami.

Tak pamietam o czym pisalem i uwzam ze warto.
Pamietajmy tylko o wstepnie malych dawkach aby przyzwyczaic "zoladek".

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
ok i takimi dawkami polecę

No tak, ale co to za środek bo nazwa mi z głowy wyleciała, a będe jutro w sklepie to zakupie lub powiem by sprowadzili

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8850
soda oczyszczona :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

electro
Polecane artykuły