SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
WIEM! hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
na klate bede robil 11 serii, czasem moze dodam "jedną gratis" na butterfly (3 zamiast 2)

Serge Nubret - to jedna z lepszych klat jakie byly w kulturystyce dawnych lat , w moim rankingu niemal na równi z Arnoldem

plan mam zamiar pociagnac 4-5 tyg. potem 1 tydz. regeneracyjnego i znowu, z niewielkimi zmianami, byc moze z innym polaczeniem grup

dzięki i dobranoc

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vin nie zebym sie czepial, ale pomysl, po co np niektorzy siegaja po doping.

- odpowiem prosto i konkretnie .
bo suple przynoszą już coraz mniejszy efekt
( nie licze tutaj ludzi co zaczynają od dopingu )

Suple to nie sterydy ale w odpowiednim polaczeniu moga pozwolic na notowanie stalych postepów, ktore dlugo etapowo da sie naprawde odczuc i zauwazyc

-tak racja ale ja cały czas dążę tylko do tego że BCAA i glutamina dla zwykłego zjadacza chleba, ćwiczącego dla satysfakcji/zdrowia/zdrowej sylwetki jest wydawaniem kasy
na marne bo efekt co wydanej gotówki na te suple jest mizerny
( wy jesteście zawodowcami więc u was każdy nawet najmniejszy postęp się liczy )


W koncu kulturystyka to sport dla ludzi cierpliwych
- dla mnie kulturystyka to najbardziej po***any sport ...
dlaczego ?
bo to inwestycja na ,,całe" życie


a i tak ją trenuje

tylko że ja podchodzę do tego trochę inaczej jak większość chłopaczków na forum ...
ja chcę wyglądać jak kulturysta ( ale nie do przesady )
ale nie chcę startować w zawodach
raz do roku zbijam fat do maximum i ciesze się życiem

proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Arnold miał fajną klate ale brał koks jak odżywki...i to jest udowodnione - z resztą sam mówił.
A z kolei taki Lee Priest w jednym z artów opisywał co i jak bierze

I wtedy pojawia się wątpliwość - czy nawet po 100kg odżywki będzie się takim "wielkim" jak Arnold a teraz Coleman. Vins ma po części racje - odżywki są b. drogie i żeby były efekty trzeba je skompletować odpowiednio i stale brać. Co innego jak ma się sponsora a co innego jak wydaje się z wlasnej kieszeni... Co mają zrobić ci, którzy nie pracują i ci,którzy większość swoich zarobków wydają na żarcie i odżywki...no ale jak ktoś kocha ten sport będzie ćwiczyć mimo wszystko, zaciskając zęby i znosić ból a na dodatek przeżówać codziennie do samo z myślą o każdym nowym gramie mięśnia...

To tak po krótce żeby pogodzić Wasze zdania Panowie ja ćwicze już 3 lata i nie uważam że przez ten zyskałem dużo - jak dla mnie to dopiero "szkielet" na powstanie "kulturysty" i to nie wykończony a dawałem z siebie wszystko przez ten czas... Człowiek po prostu się zastanawia czy "naturalnie" też można być tak dobrze zbudowanym jak Wy, czy wyżej wymieniony Radek... No ale jestem cierpliwy i przezde wszystkim jestem OPTYMISTĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człowiek po prostu się zastanawia czy "naturalnie" też można być tak dobrze zbudowanym jak Wy, czy wyżej wymieniony Radek... No ale jestem cierpliwy i przezde wszystkim jestem OPTYMISTĄ

jak wy czyli kto ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Pudzian - mylisz pojecia, bez urazy, ale widac, ze masz jeszcze sporo wiedzy do przyswojenia

odżywka to tylko skoncentrowana żywność - uzupełnienie diety
suplementy to wyselekcjonowane, wyizolowane, lepiej lub gorzej przyswajalne dodatki, mające na celu spowodować uzupełnienie lub nadkompensacje danego skladnika
koks to ingerencja w gospodarke hormonalna organizmu - zupełnie inny poziom i mechanizmy działania niż poprzednio wymienione

A w zagadnieniu pt. "kulturystyka a koks" do niektórych konkluzji dojdziesz z czasem - na razie nie będę burzył Twojego wyidealizowanego obrazu kulturystyki bo się zniechęcisz albo zbłądzisz

I tak w ogole - KONIEC SPAMU!
to jest temat Kaizen, a nie jakiś dziwnych rozważań - po co produkować setki stron nie na temat? z takimi wątpliwościami do innego topicu/działu

Zmieniony przez - premium w dniu 2008-11-01 10:53:10

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Źle mnie Premium zrozumiałeś też mam takie zdanie na temat supli jak Ty, tylko widzisz - Arnold "koksował" i jest wielką ikoną kulturystyki. Człowiek po prostu chciałby wyglądać lub choć troche przypominac jego na normalnej diecie i suplementach - TYLE.

Następnym razem czytaj uważniej

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Czyli wszyscy zawodowi kulturyści...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
A swoją droga Premium nie jestem kretynem i wiem co to odżywki i jaką spełniają rolę... jeżeli Ty masz taką wielką wiedzę to po co sie radzisz na forum? ŻENADA... Człowiek przez całe życie uczy się kulturystyki...

Ja nie mam zamiaru brać koksów ale ciężko pracować na tą sylwetke - obojętnie jakie będą efekty będe cieszył się z każdego grama zdobytego mięsa.

A sam sobie odpowiedz TY na pytanie - jeżeli "można" rzekomo "naturalnie" być wielkim to po H** kulturyści mimo wszystko sięgają po doping? A no dlatego że naturalne sposoby BYWAJĄ nie wystarczające bo w pewnym miejscu jest zastój, który przełamuj właśnie koksy...

KONIEC TEMATU, NIE SPUSZCZAJMY SIĘ NAD TYM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Premium tak wlasnie bym zrobil z tym tylem barkow.

Vin
Kazdy ma prawo do wlasnego wyboru, doswiadczen i ich interpretacji.

Kazdy cwiczy jak uwaza za stosowne a My robimy to skutecznie.

Tak jak w zyciu, dla jednego jest najlepsze "to", dla kogos innego calkiem odmienna rzecz

Prosze przejdzmy do konkretow raczej niz filozofowania nad wiedza tajemna zwana "kulturystyka"

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium