SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serge Nubret

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 125464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171
Chcę wam przedstwaić jedną z najładniejszych sylwetek kulturystyki.
Proszę nic nie pisać dopuki nie skonczę wklejać, coby przejrzyście było.
No to jedziemy z koksem

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171
Serge Nubret:

Nickname: The Black Panther
Born: October 6, 1938
Birthplace: Anse-Bertrand, Guadeloupe
Residence: Paris, France
Height: 1,80 mt
Arms: 55 cm
Chest: 1,45 mt
Waist: 70 cm
Thighs: 69 cm
Calves: 49 cm
Off Season Weights: 100 kg
Competition Weight: 96 kg

Oficjalna strona: www.sergenubret.com




1958 Mr. Guadeloupe
1960 IFBB World Most Muscular Man
1970 NABBA Mister Univers 2nd
1970 IFBB Mr. Europe (Tall)
1972 IFBB Mr. Olympia (3rd place)
1974 IFBB Mr. Olympia (2nd after Arnold)
1975 IFBB Mr. Olympia (2nd after Arnold)
1976 NABBA Pro Mr. Universe
1976 WBBG Mr. World (2nd after Sergio)
1977 WBBG Mr. World
1977 WBBG Mr. Olympus
1981 WABBA Pro World Championships
1982 WABBA Pro World Championships

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


1

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


2

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


3

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


4

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


5

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


6

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


7

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


8

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6171


9

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturysci poza sezonem...

Następny temat

John Terilli

nutlove