to wlasnie jakbyśmy bez fatu ladowali to wtedy bym mógł go kupić
Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-10-06 08:15:12
Ilość wyświetleń tematu: 560289
Zapraszam :)
WinterR91
https://www.facebook.com/MichalJekiel
https://www.sfd.pl/DT_WinterR-t1188796.html
erwinoospomijając, że bym nie zszedł z kibla![]()
a akurat ser żółty lecial na ładowaniu, ale taki z normalną ilością fatu.. po 4 posiłkach, gdzie szło masło migdałowe stwierdziłem, że trzeba coś innego dać, żeby nie zbrzydlo![]()
Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-10-06 11:25:49
Aktualny dziennik:
http://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html
Galeria zdjęc:
http://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
winterRNa ładowanie do tostów przecież fajny by był :D hehe chyba że 0 fat ładujecie ;p
. Fajny jest ser Hit z Ryk, 13gr Fatu na 100. Czasem mieszalem nieco piórka i takie 30gr tego Hita i petarda. Ostatnio do tostów dalem cienko pokrojoną cebule czerwoną, ale smak daje takim tostom

przed pierwszym występem az tak nie miałem, a teraz mam takie parcie na jakies domowe jedzenie i słodycze, ze to masakra
i sam się na siebie wkurvviam, że zamiast skupić się typowo na tym, żeby wyjść w jak najlepszej formie to praktycznie totalnie o tym nie myślę, a o tym co będę szamac potem
jeden plus tego jest taki, że samym występem zupelnie się nie przejmuje i nie stresuje 
Zapraszam :)
WinterR91
https://www.facebook.com/MichalJekiel
https://www.sfd.pl/DT_WinterR-t1188796.html
wiem, że to głupie jest i sam się kiedyś śmiałem z ludzi jak zbierali jakieś słodycze itd przed zawodami, żeby później się mówiąc wprost nawp*****lac, ale widzę, że gdyby nie zdrowy rozsądek to sam bym grubo popłynął


Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły