SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
serio? to ile miałbym go zjeść, żeby dostarczyć chociaż 10g fatu? 300g?

to wlasnie jakbyśmy bez fatu ladowali to wtedy bym mógł go kupić


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-10-06 08:15:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
pomijając, że bym nie zszedł z kibla

a akurat ser żółty lecial na ładowaniu, ale taki z normalną ilością fatu.. po 4 posiłkach, gdzie szło masło migdałowe stwierdziłem, że trzeba coś innego dać, żeby nie zbrzydlo


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-10-06 11:25:49
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
erwinoos
pomijając, że bym nie zszedł z kibla

a akurat ser żółty lecial na ładowaniu, ale taki z normalną ilością fatu.. po 4 posiłkach, gdzie szło masło migdałowe stwierdziłem, że trzeba coś innego dać, żeby nie zbrzydlo



Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-10-06 11:25:49



wiesz co czasem idzie się pomylić, ja pamiętam w 2018 jak Adam mi na noc kazał zjeść 5 jajek, 100g boczku 150g sera, ran poodbnie ale ciut mniej tylko do tego tosty to się bałem ze kibel bedzie mój, abyło tak lekko na flakach, rano zassało, jeszcze fajnie ze mnie zeszło ze nigdy bym nie powiedził ze tak to siądzie dobrze :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
winterR
Na ładowanie do tostów przecież fajny by był :D hehe chyba że 0 fat ładujecie ;p


Tyle że np. Taki Piórko się praktycznie wcale nie topi, a już taki 0 Fatu to dopiero. Jednak tost to między innymi ciągnący się ser. . Fajny jest ser Hit z Ryk, 13gr Fatu na 100. Czasem mieszalem nieco piórka i takie 30gr tego Hita i petarda. Ostatnio do tostów dalem cienko pokrojoną cebule czerwoną, ale smak daje takim tostom
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
PUSH 1

1. Wyciskanie sztangi skos Smith - 1x6-8 + back off
9x100kg / 11x90kg

2. Wyciskanie na Hammerze skos - 2x8-10
10x110kg / 10x90kg

3. Rozpietki z linkami - 3x12-15
15x30kg / 15x30kg / 15x30kg

4. Crucifix leżąc - 3x12-15
20x35kg / 20x40kg / 15x45kg

5. Unoszenie bokiem na maszynie - 2x12-15
11x60kg / 13x55kg

6. Prostowanie ramion z drazkiem zza głowy - 2x15-20
20x60kg / 18x70kg

7. Prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego- 2x15-20
20x25kg / 20x25kg


+20min cardio na czczo


udany trening, ostatni z takich standardowych jakie mam w planie, jutro off, a piatek-sobota wpadną dwa treningi upper body
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
a ja od wczoraj zamiast skupić się na starcie, który będzie zarazem ostatni to już rozkminiam co bede jadł po przed pierwszym występem az tak nie miałem, a teraz mam takie parcie na jakies domowe jedzenie i słodycze, ze to masakra i sam się na siebie wkurvviam, że zamiast skupić się typowo na tym, żeby wyjść w jak najlepszej formie to praktycznie totalnie o tym nie myślę, a o tym co będę szamac potem jeden plus tego jest taki, że samym występem zupelnie się nie przejmuje i nie stresuje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
hahahaah :D to widzę że nie tylko ja tak miałem xD
W sensie że u mnie to było tak że jak pierwszy raz Adam mnie "zmusił" do ładowania pizza to tak później co start to czekałem na tą pizze i lody xD haha ale co będę jadł po starcie nie rozkminiałem to fakt :D tylko ta hawajska za mną chodziła i w sumie co weekend za mną chodzi jeszcze i lody xD haha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
ja wychodziłem z założenia, że tym razem ładowanie też będzie na czysto, więc już myslelem co po zawodach będę jadł i dzien później, bo robię sobie jeden dzień off od diety wiem, że to głupie jest i sam się kiedyś śmiałem z ludzi jak zbierali jakieś słodycze itd przed zawodami, żeby później się mówiąc wprost nawp*****lac, ale widzę, że gdyby nie zdrowy rozsądek to sam bym grubo popłynął

a w pon po zawodach to chce po prostu pojesc takie domowe jedzenie totalnie bez liczenia, jakiś schaboszczak z ziemniakami, czy bułki z pasztetem/paprykarzem, może jakieś naleśniki z twarogiem na słodko itd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
aa no i prócz tego myślę jak ugryźć plan treningowy tzn czy obierac jakieś partie jako priorytet itd ale to zanim siade, zeby to rozpisać muszę temat obgadać z Wojtkiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

electro
Polecane artykuły