SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Co Ty eagle masz do amerykańskich metod. U mnie też podobna gadka była. A jednak to amerykańce królują w BB, a polacy są ch**owi

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Dobra ale już nie przeceniajmy roli treningu, że raptem na tym treningu taki progres zrobiłeś, a na innym byś nie zrobił To jak jest ułożony to kilka % całości, ważniejsze jest to jak go wykonasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Akurat treningi zawsze wykonywałem mocno i lubiłem zajazd. Nic się w tej kwestii wtedy nie zmieniło (dieta - mcdonalda ciagle jadłem, towar - którego było 3x mniej), a jedynie ułożony znacznie lepiej trening i wykonanie równie mocne co każde inne. A co do tej Ameryki - to takie durne czepianie się. Najlepsi trenerzy wypuszczający najlepszych w PL skąd łapią wiedzę? Od Amerykańców. Tosz to od razu widać. Są zawodnicy dobrzy, którzy działali z trenerami z PL, którzy tylko o Polską starą szkołę zahaczali i było spoko, ale jak poszli do tych co się szkolą u innych trenerów zza oceanu to nagle dowalają niesamowity progres, a to nie osoby, które nagle się starają mocniej. Starają się tak samo. Ale w PL to i hallowen jest bee, jak i nauka od lepszych

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
No i o tym mówię. I gwarantuje Ci, że jakbyś tak samo się przykładał do ułożonego przeze mnie PPL jak do treningu JP czy tak ch** wie kogo, to efekt finalny byłby ten sam. I nie wyszedł byś lepiej na tym, że w jednym push dałeś jedno ćwiczenie na barki przed klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale ja nie piszę, że zmiana kolejności jednego ćwiczenia to zmieniła tylko ogólnie znacznie lepiej ogarnięty trening gdzie cała reszta była taka sama, a na masie nie leciał juz test tren meta tylko solo test Samo wykonanie to jedno, ale kwestie treningowe to chyba są mocno niedoceniane

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
A moim zdaniem za bardzo przeceniane przez niektórych. Ale ja wiem że akurat Ty jesteś ze szkoły rirow i deloadow co 4 tyg, i fanów Głuchowskiego wierzącego w moc jego wynalezionego na nowo koła, więc możemy się tak przekonywać na wzajem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25640
No skoro cayek myślisz że oni taki progres ogromny robią jak idą do trenerów zza oceanu dzięki treningowi no to sory, tam po prostu płacą 5x więcej niż w pl i moze po prostu nie oszukują siebie, i nie czituja co drugi dzień i przykładają się do treningów bardziej bo szkoda siana jak się płaci xxx $ może stąd ten progres? A tak na boku kto taki ogromny progres z Polski zrobił u trenerów zza granicy bo tam wyżej widzę piszesz o tym że tyle to mięcha dowalili jak tylko trenera zmienili
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
prz1993
A moim zdaniem za bardzo przeceniane przez niektórych. Ale ja wiem że akurat Ty jesteś ze szkoły rirow i deloadow co 4 tyg, i fanów Głuchowskiego wierzącego w moc jego wynalezionego na nowo koła, więc możemy się tak przekonywać na wzajem


Ja fanem gluchowskiego - weź

Nie jestem fanem RiR ani deloadow tylko doszło do mnie, że w moim przypadku i niektórych to znacznie lepsza opcja niż ciagly zajazd na rir0/RPE 10 - bo progres taki sam, a samopoczucie o wiele lepsze, jak i obolalosc stawów jest w ch** mniejsza niż znacznie była.

Ja do tej pory jednemu rozpisze zajazd na maxa, a inny wiedząc ze jest mega aktywna osoba poza siłownia lepiej sprawdzi się to.

No Przemek - jak wyglada Twój dzień, a jak chociażby mój?
Ty robisz trening i siedzisz w domu. Czasem gdzieś wyjdziesz z Sylwia, a ja robię trening, mam 6-8 personali dziennie na innej silce, spaceruje z panna kiedy się da przez 3-4h, lubię wskoczyć na rower i zrobić 30-50 km

Jestem po prostu bardziej aktywna osoba.

A z tym gluchowskim nie obrażaj - kopiuje typ od innego typa i koło wymyśla na nowo i wciska kit, ze dodając drop seta na prepie w 6 tyg bark się poprawia albo Tomczuk nogi nagle poprawia na redu (jakbym nie wiedział, ze to koledzy)

Nawet przykład Pawła Trukawki, któremu z noga się stało to co mi z najszerszym. Bolało go a tyrał i j**lo, a może jakby odpoczął to by nie j**lo. Ja miałem to samo z najszerszym. Zamiast odpocząć to jazda dalej i się rozpruł plecak ale bez zerwania.

Ostatnio jakbym nie zrobił deloadu jak mi coś w barku j**lo to pewnie tez by była kupa, a tak problem zażegnany.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-05-09 15:41:50

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Uff to kamień mi spadł z serca że pomyliłem się z Głuchowskim
Ale zobacz, ten przykład który podajesz pokazuje zaplanowanie deloadu w momencie, w którym jest taka potrzeba. I to jest to, co ja uważam za słuszne. A śmieszy mnie ustalanie mikrocyklu, i jeszcze przed jego rozpoczęciem zaplanowanie deloadu na za 4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Eagle13
No skoro cayek myślisz że oni taki progres ogromny robią jak idą do trenerów zza oceanu dzięki treningowi no to sory, tam po prostu płacą 5x więcej niż w pl i moze po prostu nie oszukują siebie, i nie czituja co drugi dzień i przykładają się do treningów bardziej bo szkoda siana jak się płaci xxx $ może stąd ten progres? A tak na boku kto taki ogromny progres z Polski zrobił u trenerów zza granicy bo tam wyżej widzę piszesz o tym że tyle to mięcha dowalili jak tylko trenera zmienili


Ja nie mówię o pójściu do trenerów zza oceanu tylko o pójściu do trenerów którzy się uczą od tych zza oceanu.
No nie chciałem podawać przykładów ale czemu ludzie jak idą nagle do Modzelewskiego (Łukasz Mizera chociażby) nagle wyglądają znacznie lepiej?

Ja nie mówię, że oni maja magiczne metody gdzie nagle ot tak się wszystko zmienia.
Po prostu na tym forum widzę, że uczenie się od ludzi zza oceanu jest traktowane jak herezja, a to nic innego jak chęć rozwoju i nauka różnych ciekawych rzeczy, które możliwe ze się sprawdza u innych.

Kurde, nawet Tadeusz Sowinski wspominał, ze się uczy od tamtejszych dietetyków i cały czas się kształci i to konfrontuje i miesza ze swoją wiedza.

Brak nauki = stagnacja, a to jest nudne.

Z Adamem Piwko gadałem na silce i jego kumplem WFManem i oboje gadali nawet przykład - chcesz mieć mega formę ale i wsparcie? Idziesz do Sosina.
Chcesz być żyletą wiedząc ze celujesz w PRO i wyzej ale masz zak***iac bo Rebis nie ma zrozumienia - idziesz do Adama Rębisia.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium