SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 559950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3905 Napisanych postów 3700 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151192
Po treningu u siebie mam ryż (100g) + ananas (110g) + płatki (200g) + wpc (60g - 500ml wody) i jest to posiłek, który chyba najmniej mnie wzdyma ze wszystkich w ciągu dnia, a ma najwięcej węgli.
Jabłko jest owocem dosyć "zapychającym" i długo leżącym na kichach patrząc po sobie, kleik przed treningiem w małej ilości wody (~400g) by było optymalnie wg mnie konsystencja będzie lżejsza i mniej zapcha niż ryż z tostami
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Wydaje mi się że nie masz az tyle zarcia ze potrzebne ci sa kombinacje. Nie jesz przecież jakos mega objetoscioow nie dodajesz full warzyw a czy zjesz 100g ryżu czy klika czy płatków jak dla mnie większej różnicy to nie zrobi :)


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-03-24 14:54:58
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3905 Napisanych postów 3700 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151192
Może jest niejadkiem, ja tam mając ciut więcej ww potrafię się dobić średnią pekińską na cienkim "bo głodny"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 425 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320645
Wafle ryżowe polecam, lżejsze od kleiku
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Mariusz wez tez pod uwagę, ze waze 80kg, wiec te 700g ww jak dla mnie uważam, ze już trochę jest

nie mówię, ze mam jakikolwiek problem z przejedzeniem, ale po prostu chce maksymalnie ograniczyć objętość, żeby w kolejnych tygodniach, gdzie kcal będzie jeszcze więcej nie pojawiły się większe kłopoty, dlatego rozpisałem jak to wyglada na ten moment i pomyślałem ze może ktoś coś podpowie
I tez uważam, ze różnica jednak będzie między chocby płatkami jaglanymi, a ryżowymi czy kleikiem ryżowym, a ryżem, są produkty, które jednak znacznie łatwiej „przelatują” i trawimy je lepiej, właśnie na takich chciałbym bazować
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Niedziela - dwojka mocno, czwórka lekko, brzuch


1. Uginanie nogi stojąc przy wyciągu dolnym 2x12-15
20x22kg / 18x24kg
15x26kg / 15x26kg

2.Hip thrust 1x5-8, 1x9-12
9x190kg / 12x160kg
9x200kg / 13x170kg

3. Odwodzenie nogi do tyłu 1x12-15, 1x15-18
18x24kg / 18x22kg
15x26kg / 18x22kg

4. Żuraw na ławce rzymskiej 2x15-20
20x7,5kg / 20x10kg
20x10kg / 20x10kg

5. Wypychanie na suwnicy jednonóż stopa wysoko 2x12-15
15x105kg / 15x110kg
15x130kg / 15x140kg

6. Przysiad sumo na Smithie 1x9-12, 1x12-15
15x135kg / 18x125kg
15x140kg / 24x120kg

7. Odwodzenie nogi z linką wyciągu dolnego 2x20-15
20x8kg / 20x8kg
20x10kg / 20x10kg

8. Allahy 3x15-12
15x40kg / 15x40kg / 15x40kg
15x42kg / 15x42kg / 15x42kg

9.Unoszenie nóg wisząc na drążku 3x max
22 / 20 / 20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
Na pewno zmiana jabłka na banana coś tam pomoże bo banan jednak lżejszy owoc
Z węgli prostych możesz dać jeszcze żelki,też spoko wchodza
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zauważyłem np. że płatki jaglane znacznie dłużej mi się trawią niż ryż/kleik i po nich mniej głodny jestem, więc wywaliłem okołotreningowo w dni gdzie mam sporo ww

A z takich lekkich produktów to jw. banan, żelki, rodzynki imo najlepsza opcja
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Póki co ze zmian, które na pewno wprowadzę, żeby przekonać się jak zareaguje organizm

1. W posiłku potreningowym pozbędę się jabłka na rzecz banana, rodzynek, miodu
2. W posiłku potreningowym zamienię płatki jaglane na ryżowe, maja jednak znacznie mniejsza objętość
3. Zamienię koncentrat na izolat, prochu leci u mnie dość sporo i może to tez poprawi w jakimś stopniu prace układu trawiennego
4. Przed treningiem zamiast kurczaka z ryżem i tostów z dżemem dam kleik ryżowy z wpc i dodatkiem miodu/dżemu.

Tymczasem dzisiaj jak na zlosc od samego rana problemy żołądkowe, do tego ból brzuch, ogólnie nieciekawie.. po 4h w pracy zwolniłem się do domu, bo naprawdę było kiepsko, na ten moment jest już znacznie lepiej. Pojęcia nie mam co mogło mi zaszkodzić, bo nic innego niż zazwyczaj nie zjadłem


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2019-03-25 14:37:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
Ja jem ok 100g prochu dziennie. Non stop były rewolucje. Kupiłem wpc bez laktozy i jak ręką odjął.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

electro
Polecane artykuły