SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A jakieś suple z grupy 17 nie lecą? Ja tak miałem na mecie bo rozqrwiła mi florę w moment :D

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
lecą od tygodnia, a problem jest... od tygodnia
więc raczej bym nie szukał w tym przyczyny, dlatego się zastanawiam co może być nie halo, jeśli to nie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
No to jeśli problem zaczął się w momencie stosowania tych supli to raczej tam lezy przyczyna. Tym bardziej jeśli dajesz enzymy i dalej nie ma żadnej poprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
spróbuję dać 2 kaps do posiłku potreningowego i 1 kaps do kolejnego i zobaczymy czy coś to zmieni
nagle apetyt się pogorszył idealnie w dniu dodania orala? szczerze to na mini cucie nawet jakiś głodny nie chodziłem, a teraz dodaliśmy po 40g ww w potr i w drugim potr i właśnie z tymi posiłkami jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
No możliwe, orale orają bebchy, a jak tam będzie narozwalane to obojętnie co zjesz to tak będzie.
Jak byłem w szpitalu z nogą to dostawałem kilka mocnych antybiotyków które rozwaliły mi florę i tak wyszło, że po jednym gryzie jabłka miałem brzuch jak w ciąży
A gdzie ja normalnie nie miałem nigdy żadnych problemów z jedzeniem, obojętnie co by to było i w jak dużych ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
Enterosgel
Sprawdzone.
Najwiekszy syf zmeutralizuje i zregeneruje sluzowke. Probiotyk swoja droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
daje 1 kap Multilac, ale może wypadałoby zwiększyć do 2, jeśli jest taki problem, wiec tak pewnie zrobię

co do tego specyfiku mógłbyś dać znać jak dokładnie go stosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
Dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia: 15-22,5 g 3x dziennie (15 g = 1 łyżka stołowa)
2h od/ przed posiłkiem, ja wrzucam po protu na noc.ale w ostrym stanie lepij ze dwa dni 3x/d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tylko z tego co czytam to raczej tego typu lek konkretnie w moim przypadku mija się z celem jeśli leci oral w tle i znacznie lepiej sprawdziłby się po kuracji?
bo widze, ze usuwa on wszystkie toksyny z organizmu itd wiec czy to ma sens jesli póki co będę kontynuował cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Na zasadzie jak z florą
Jak leci oral to bierzesz probiotyk mimo, że dalej bierzesz orala czyli wiesz, że ta flora w pełni się nie odbuduje a mimo to probiotyk leci, co by minimalizować szkody w trakcie. I tu raczej podobnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium