SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
i jeszcze mnie naszło na przemyślenia

pisząc wcześniej o startach wspominałem, że jakoś w połowie września jadę do UK - teraz jest to już raczej pewne, nie będzie mnie myślę koło 10 tyg
łatwo się domyślić, że jadę tam zarobić parę groszy, a że będzie dobry moment, bo akurat kończę licencjat, a po powrocie na pewno się przeprowadzam to trochę kasy na start się przyda
no, ale przechodząc do sedna, rozkminiam od paru dni jak to najkorzystniej rozegrać
jak przeliczyłem sobie to do wyjazdu zostało mi 15tyg nie licząc tego tygodnia, wypadałoby przed odlotem zejść do dobrego bfu, żeby w trakcie pobytu jakoś mocno się nie zalać i żeby ta sylwetka za bardzo nie ucierpiała no i najważniejsze, żeby po powrocie można było od razu ruszyć z grubej rury z przygotowaniami pod starty na 2018!

aktualnie leci 3 tyg masy u mnie, skoro zostało 15tyg to myślę, że jeszcze 7 można poświęcić na dołożenie parę kg,a 8 pozostawić na redukcje.
Też nie może być to dla mnie jakoś mocno wyczerpująca redukcja, bo nie mogę tam pojechać w wersji zombie mode praca lekka nie będzie, a jak pojadę taki wypruty to na pewno na tym nie skorzystam ani ja ani mój organizm,
A okres w UK wydaje mi się, że najrozsądniej będzie potraktować jako takie "roztrenowanie".
Specjalnie wziąłem w cudzysłów, bo przy ciężkiej pracy fizycznej pewnie będzie z tym ciężko, ale wypadałoby przez ten czas zluzować z treningami, tym bardziej, że i tak nie będzie na taką intensywność jak teraz czasu, myślę, że jak micha będzie dopięta to tragedii być nie powinno

to tak na luźno ode mnie, jak ja to widzę - 7tyg poświęcić jeszcze na masę, na pewno na slinie tyle nie będę leciał, a więc na koniec wpadnie jakaś inna zabawka, no i potem już ostatnie 8 tyg przed wyjazdem - redukcja.

oczywiście wszystko z Przemkiem przeanalizujemy,ale jakby ktoś z Was miał jakieś ciekawe sugestie to chętnie posłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
według mnie dobry plan miche jak tam bedziesz trzymał jakis trening wpadnie to na mostku nie bedzie źle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Ty sobie możesz planować ,a życie i tak wszystko zweryfikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No myślę, że taka opcja byłaby ok, chociaż nie wiem czy te 8tyg to nie zbyt długo na redu

Z jednej strony dobrze byłoby zejść z bfem jak najniżej, a z drugiej nie mogę tam pojechać bez sił, bo robota lekka nie będzie

Dzięki Banan, nie ma jak pomocna rada od admina, chyba Ci się od niedawna na refleksje zbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
nie ma za co

po prostu znam pare osob co sobie wyjezdzaja za granicę popracować sezonowo ,itp i wiem jak to wygląda w praktyce od nich
tez kilku mialo plany trzymania formy/ michy , inni mieli byc na chwile a zostali na 8 lat itd

wiec Ci po prostu dobrze radzę ,zebys brał każdą opcje pod uwagę , a jeszcze podziekujesz na poważnie po powrocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Chyba nie sugerujesz mi, że plany pójdą w piz... a ja poplynę z żarciem i oleje treningi? Wierzę, ze tak nie pomyślałeś!

Z tym, że mi jest latwiej zaplanować, bo już tam raz byłem. Wiem jak wygląda praca, wiem jak zorganizować dzień, na którą siłkę najbliżej itp.

Chociaż ostatnim razem jak bylem to michy w ogóle nie trzymałem, ale to było 3 lata temu, teraz nawet nie ma takiej opcji



Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-06-01 07:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja jak pierwszy raz byłem w UK na przerwie między semestrami, to leciały pizze, kebaby, tosty itd. i do tego Robinson do picia i w 3 miechy -6kg . Może dlatego, że pracowałem w odlewni aluminium i było na hali cały czas +40 stopni . Kolejne lata, to już sukcesywne łapanie kg, siedziałem na dvpie w klimatyzowanym pomieszczeniu

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ja niczego nie sugeruję

ale już się nie udzielam w tej kwestii, bo po napisaniu ostatniego posta musiałem coś na kompie pokombinować, kliknąłem za szybko opcje w ustawieniach i zrobił mi się cały refresh systemu na szczęście nie pokasowało mi plików żadnych ale mam goły windows , zero aplikacji

to jakis znak ,zeby lepiej juz sie nie wypowiadac %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Haha no widzisz, to już coś znaczy

Nie no, a tak całkiem serio to nie dopuszczam w ogóle myśli, że miałbym tam nie trzymać michy czy nie ćwiczyć chociaż te 2-3x/week.
W zasadzie jeśli myślę o startach w 2018 to tym bardziej będę się pilnował, żeby to wszystko miało ręce i nogi, a póki co naprawdę jestem zdeterminowany na przyszły sezon

A z takich spraw przyziemnych to dwójki mi rozrywa dosłownie dzisiaj z godziny na godzinę co raz gorzej jest, a do soboty musi przejść, bo znowu nogi idą w ruch, fajnie jakby była poprawa po tym prio, bo dwójki rzeczywiście u mnie odstają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie dzisiaj DNT, ale dostałem właśnie potwierdzenie od fizjo, żebym jutro podjechał na wizytę.
Podobno gość zna się na rzeczy, polecił mi go BPL-G od nas z forum, mam nadzieję, że czegoś się dowiem, chociaż przyznam, że rollowanie i rozciąganie co drugi dzień przynosi fajne rezultaty i jest już co raz lepiej.
Dodatkowo prawdopodobnie pod koniec przyszłego tygodnia będę miał BPC, zapodam kolejną kurację, tym razem dłuższą

A z racji jutrzejszej wizyty u fizjo, który przyjmuje w Łodzi ustawiłem się ze znajomymi na wspólny trening, a jak Przemek pozwoli to wpadnie wieczorem jeszcze jakieś jedzonko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium