SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
one juz wczesniej dobrze wygladaly a ciezary byly rozgrzewkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a no chyba, że tak, ale tak też często jest właśnie, że rośnie to na czym się nawet nie skupiamy, a to co chcemy podgonić stoi w miejscu
dlatego rozpyerdalają mnie pytania ludzi do osób u których jakaś partia jest dominująca i pytania jak oni tą partie ćwiczą- żadnej magii tam nie ma, a po prostu jest to kwestia genetyki, weź dla przykładu Bzyka i jego łapy, zrobi parę serii w tyg, a karabiny nabite, że masakra, gdzie Ty dla przykładu musisz na rzesach stawać, zeby cokolwiek je ruszyć, ale wiadomo, że to działa w dwie strony, każdy z nas ma swoje mocne i słabe strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzisiaj byłem u fizjo i się pytał ile na sztangę na bica biorę... A skąd ja mam to wiedzieć
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Haha, tego typu pytania są najlepsze!
Dzisiaj przyjdzie do mnie dostawa supli z SFD, jednak ceny hurtowe dla osób aktywnie prowadzących dzienniki i przygotowujące się do startów sa mega wsparciem
Przy okazji dorzuciłem sobie mainowy sos 0 z Ostrovitu, ale mam rozkimne do czego wy dodajecie takie sosy prócz wszelkiego rodzaju omletów, gofrów itp, jakieś propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio kokosowe lody z grycana były mało słodkie, to polałem brzoskwiniowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja w zasadzie tylko polewam omlety.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
omlety, naleśniki , pancakes, lody

chociaz ja rzadko jednak uzywam, rozne probowalem i jakos specjalnie mi to nie podchodzi - lezy potem otwarty w lodówce ,wolę polewe zrobic z odzywki bialkowej :) lub owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Sosy kozak ja wale z gwinta ;) fajnie ze sfd wspiera dobrych chłopaków. Ja zamówiłem teraz 10 x sos zero bo redukcja i lekkie ssanie przetabialem wiele ale z myprotein na chwilę obecną najlepsze . Czekam aż sfd wypuści syropy , galaretki itd bo nie chce wspierać konkurencji %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Haha no Ty Mati to się nie pierdzilisz

U mnie właśnie wszelkie omlety odpadają, bo nie mogę jeść jajek ani nawet samych białek, mam spore problemy żołądkowe po nich, a tak teraz dopiero myślę, że takie sosy głównie do jakiś naleśników czy omletów pasują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Kvrwa stary współczuję bez omletow u mnie one nadaja sens zycia


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-03-10 10:56:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium