SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No właśnie z tego co rozmawiałem z chłopakami to progres siłowy na slinie jest jeszcze lepszy niż na metce

No właśnie Mati, u mnie jest jedynie delikatna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
haha Przem
jak mi Przemo rozpisywal slin i okolotreningowo to myslalem ze wybuchne , Robo z ktorym cwicze teraz leci slin to czasami mi sie wydaje ze wybuchnie chojek ja jeszcze 4 tyg i tez wchodze bo juz z pol roku nie bylem a sila idzie tez na slinie a pompa nieziemska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Teraz to mnie Przemo i Mati zalamaliscie juz
To juz nawet nie jest śmieszne wcale, bo naprawdę z tego co Wy piszecie i porównując do moich odczuć to wygada to tak jakby ta insa na mnie nie działała w ogóle.
No, bo chyba to nie jest towar, który sie wkręca kilka tygodni...


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-05-23 18:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zbadaj sobie cukier albo poczekaj na pierwsze objawy hipki jak myslisz ze na ciebie nie dziala.
Ja przy pierwszym razie tez myslalem podobnie, jak odstawilem dopiero zrozumialem jak bardzo sie myle %)
Siła w moim przypadku tez nie rosla na slinie, jakos nie mam na to parcia ale zauwazam takie rzeczy, na oralach juz inna bajka.

Ile tego leci bo nie wypisujesz miski i nie da sie domyslec samemu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Miałem w planach doprowadzić do hipki, ale jak mam pewny towar to chyba nie ma sensu.
Tego pena noszę przy sobie, niby przez okres miesiąca można trzymać w temp do 30 stopni, wiec wątpię żeby nie działał, tym bardziej że caly czas jest przeźroczysty.
Nie mam pomysłów juz stąd te domysły moje co może być przyczyną. Mocnego nabicia ani dużej pompy póki co nie odczuwam.
A co do tego wzrostu siły to kilka osób mi pisało, że wlasnie na slinie ciężary lecą u nich mocno do góry.
Póki co leci 3x po 10ui

A z cukrem co by mogło być nie tak, żebym nie odczuwał działania?


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-05-23 21:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Moze zbyt duzo oczekujesz od srodka, a psychika tez robi robote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
już zgłupiałem w sumie ale jak mówię - na pewno nie ma takiej pompy i nabicia jak na mietku, wtedy to mnie dosłownie rozrywało, a teraz jedynie lekka pompka jest, no i tego sobie nie ubzdurałem
zresztą jak patrzę na takie wpisy jak Matiego no to jednak czegoś więcej oczekuję
jutro spróbuję wrzucić inny nabój, bo tego co mam noszę cały czas przy sobie, może się przegrzał chociaz na opakowaniu jest info, że w penie można przetrzymywać w temp do 30 stopni przez okres miesiąca, więc raczej wątpie

a co miałeś konkretnie na myśli odnośnie tego poziomu cukru?


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-05-23 23:08:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zle odebrales, po prostu chodzilo mi o to zebys badal sobie cukier glupim glukometrem, bedziesz wiedzial czy dziala czy nie a tak sobie tylko poszywasz. Psychika to silna bron :D


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-05-24 10:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
chyba sobie jednak nie wkręcam, bo po treningu od razu zapodałem slina, nie zjadłem nic, właśnie minęło pół godziny i nie mam jakichkolwiek objawów hipki póki co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium