SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no fotki w sumie u siebie robiłem, chociaż nie pomyślałem, bo mogłem poprosić Przemka, żeby porobił, jego telefonem by na pewno lepsze wyszły a i by pomógł się lepiej ustawić

a no właśnie nie będzie w następnym tyg będzie mała aktywność, więc z cheatem musze poczekać niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
nie wiem czy można to nazwać treninigem, bo dzisiaj poszły 3 serie siadów i poszedłem do domu %)
sprawdzałem maxa w siadach na ilość repów z ciężarem ciała, poszło 51 razy, ale potem mnie totalnie odcięło, porzygałem się x2, a głowa to myślałem, że mi eksploduje, bolała mnie ze 2 godziny minimum.
Z wyniku jestem zadowolony, chociaż lipa, że nie zrobiłem przez to pełnego treningu, chociaż to i tak już miał byc ostatni na tej redukcji, także jakiejś ogromnej tragedii myslę, że nie ma


Od jutra zaczynam lekki odpoczynek, wyjeżdżam na tydzień do Łodzi na kurs trenera personalnego,
Wpadną w tym czasie jakieś 3 treningi na pewno, gdzie sprawdzę maxy do konkursu, micha póki co zostaje bez zmian, bo aktywność będzie dużo mniejsza, a po powrocie wracam do budowania mięcha

a tak wygladała moja walka












Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-02-11 15:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
niezle cardio%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Ładnie ładnie, dawno mnie tu nie było
3:13 To zagubienie
Jak to mawiał Tom Platz- ponad 25 powtórzeń w przysiadzie i widzisz Boga- czy coś takiego
Ja 2 lata temu przy wadze około 78 zrobiłem 25x 85kg i już miałem dość, podziwiam za te 50+, z jakimkolwiek ciężarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4846
O masakra %) niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
haha Czawaj dokładnie, po serii nie wiedziałem co się dzieje

dzięki panowie, nie było łatwo, od 35-40 powt zaczyna się walka z samym sobą


z takich nowości ode mnie to jestem aktualnie przez tydzień w Łodzi, robię kurs na personala i w między czasie odpoczywam. Dzisiaj miałem zrobić pierwszy trening, ale musiałem odpuścić. Wczoraj albo czymś się zatrułem, albo dopadła mnie grypa jelitowa, bo pół dnia wymiotowałem, do tego w nocy doszła biegunka, zjadłem tyko dwa posiłki z planowanej michy, potem snickersa i milkiwaya, którego też od razu zwróciłem
dzisiaj jest już dużo lepiej, michę już normalnie trzymam, ale ani chęci ani siły na trening nie było, polecę sobie jutro, w piątek i sobotę abo niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dzisiaj poleciał pierwszy trening w tym tyg, dałem sobie plecyki i biceps, w piątek zrobię klatkę, barki i trica, a w sobotę nogi. Przy okazji lecę maksy w trójboju do kolejnego konkursu, ale jest to raczej 90% a nie typowy maks.

Także dzisiaj na pierwszy ogień dałem ciągi, poszło 215 leciutko, z tym, że robiłem go bez pasków, bo są zabronione, a akurat chwyt moją mocną stroną nie jest Potem dałem podciąganie na drążku, jakieś ściaganie na hammerze, ściąganie neutralem, szrugsy hantlami i na biceps 3 ćwiczenia po 3 serie tez lekko.
Ogólnie w tym tyg miałem odpoczywać, ale wczoraj i dzisiaj miałem taki zajazd na tym kursie personala, że masakra
Dzisiaj zajęcia z crossfitu skończyliśmy na częsci praktycznej, która miała nas chyba zabić Było chyba 7 czy 8 stacji, ćwiczenia typu burpees, clean & jerk, ciągi, skakanka, wskakiwanie na skrzynie - po 21 powt, jak skończyliśmy każdy zadowolony, że taki lajcik, a okazało się, że mamy dalej do robienia 18,15,12,9,6,3 repy bez ŻADNYCH przerw, całość zajęła nam dobre 40-45min, myslałem, że się zesram


Na szczęście jutro i w piątek już sama teoria z żywienia i suplementacji, także lajt, jutro odpoczywam, a w piątek tak jak pisałem wcześniej po zajęciach polecę sobie z WL.
A tak wyglądały dzisiejsze ciągi



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dzisiaj machnąłem sobie WL pod ten konkurs przy okazji całą klatkę, barki i trica

Od ostatniej soboty kiedy robiłem siady na ilość repów praktycznie dzień w dzień boli mnie łeb, wystarczy jakiś lekki wysiłek i już jest kiepsko, dzisiaj to samo było.
Przed treningiem strzeliłem kawkę, zacząłem rollować klatkę i od razu ostry ból, przez to pewnie, że głowę miałem nisko położoną, bo to jest taki typowy ból ciśnieniowy jakby coś mi ściskało głowę. No, ale nic jakoś zrobiłem ten trening, a jutro przymierzam się do nóg i tu może być kiepsko, bo coś takiego mocno przeszkadza w skupieniu się, a tym bardziej jak jutro chcę trochę dźwignąć w siadach.
Kiedyś już miałem podobny problem, ale po jakimś tygodniu czy dwóch samo przeszło, mam nadzieje, że teraz będzie podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
No przy takiej ilości siadów to tam w bani się musiało dziać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium