SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 559944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
Możesz jeszcze spróbować z ananasem zamiast banana jak pisał Krzysiek. Ananas ma naturalne enzymy trawienne, co też robi różnicę. A objetosciowo wychodzi prawie jak banan, dużo lepiej od jabłka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Cayek
Ja jem ok 100g prochu dziennie. Non stop były rewolucje. Kupiłem wpc bez laktozy i jak ręką odjął.


no u mnie leci znacznie więcej niż 100, zamówiłem wczoraj izolat z SFD, na dniach powinienem go dostać i zobaczymy czy będzie różnica, może właśnie i tutaj jest przyczyna lekkich problemów i po przejściu na wpi będzie poprawa


Przemek co do ananasa to może faktycznie spróbuje i z nim pokombinować, chociaż z bananem jest znacznie mniej pyerdolenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
A ile masz pyerdolenia z ananasem z puszki? Tyle co otworzyć puszke.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
ale te puszkowe zawsze w jakimś syropie są :D
w sumie nigdy tego nie kupowałem, ale chyba różnica jest między takim świeżym owocem, a tym puszkowym, który pływa w jakimś cukrze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Nie sa w syropie a w wodzie poza tym to i tak dużo nie zmienia bo wode/syrop zlewasz a dajesz sam owoc
1
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
jeśli chodzi głównie o te enzymy z ananasa to z puchy się nie nadaje ;P jednak świeży to świeży ;) no i fakt ananas a banan poodbnie z węglami stoi wiec tutaj bym dał ananasa

Erwi oby tylko nie jakiś wirus ;)

a tak w ogóle dałbyś jakieś foto jak ot już teraz wygląda


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-03-25 16:00:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
no mam nadzieje, ze to nie wirus i coś po prostu mi zaszkodziło, chociaż pojęcia nie mam co, dzisiaj na dwójce byłem już chyba z 6 razy, chuy wie o co chodzi, ale przynajmniej ból już ustąpił

co do zdjęć to w zasadzie minęły 4tyg, waga jest wyższa o jakieś 2,5kg i jako tako dużych zmian, a tym bardziej zauważalnych po zdjęciach nie będzie, wiec się wstrzymuje póki co z tym, ale na pewno za jakiś czas coś wrzucę
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
wrzucaj jakiś niforukzazyt za nim nie z póżno ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cayek
Ja jem ok 100g prochu dziennie. Non stop były rewolucje. Kupiłem wpc bez laktozy i jak ręką odjął.

Z jakiej firmy?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
jak dobrze kojarzę to od konkurencji, natomiast to wydaje mi się, ze jest wpc bez laktozy, z kolei chyba żaden izolat nie powinien zawierać laktozy jeśli dobrze myśle? ja wziąłem isowhey z sfd i zobaczymy czy będzie jakaś poprawa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

electro
Polecane artykuły