SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10656 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609946
kwachor
~przenoisz z punktu A do B, bez wyraźnego spięcia docelowego mięśnia
tzw - na kogoś to zadzaiła jako hipertfrofia (skrajny przykłąd Ronnie Coleman i jego "przenoszenie" z punktu A do B), ale na Ciebie najwidoczniej to nie dzaiła



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-08-30 10:53:51



dobrze powiedziane ;) teraz się utarało ze musi byc kalmot do progresu i tak owszem to jest wazne i to bardzo ale czasmi nie ważniejsze jak technika i idelane czucie ;) pełęn zakres ruchu, przytrzymanie etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23633
erwinoos
tylko z reguły u mnie wyglada to tak, ze jak pada apetyt, jedzenie wchodzi co raz gorzej = sylwetka szybko traci na jakości i wtedy wprowadzamy mini cuta co teoretycznie jest zrozumiałe, ale właśnie powoduje to to, ze odnoszę wrażenie jakbym ciagle stał w miejscu

Wiktor, a odnośnie treningu co masz konkretnie na myśli, ze bodziec nie jest odpowiedni?

Napisz jaki masz dokładnie tygodniowy plan treningowy (ile dt ile dnt w tyg). Dwie serie docelowe do upadku czy zapas? Dobrze byłoby zobaczyć jakieś filmy z serii na poszczególne partie szczególnie te które odstają. Jak regeneracja, sen? Dużo czynników jest które mogą mieć wpływ. No i np. micha. Skoro apetyt siada, a mimo wszystko musisz przełamać barierę to zastanów się nad podbiciem fatu w dzień nietreningowy. Może nawet kosztem węgli. Z drugiej strony możesz w dnt trzymać węgle wysoko, ale nie tak jak w dt tj. np. obciąć do 300-400g ale zostawić taka ilość fatu jaką masz. Trzeba kombinować i obserwować siebie, ale nie zmieniać czegoś po 1-2 tyg. bo nie zdążysz obiektywnie ocenić.



Zmieniony przez - majkelw0w w dniu 2019-08-30 12:00:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21599 Napisanych postów 30826 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870925
Podpisuję się pod tym, co pisze Mario i Kwachor
Choć imo też za bardzo krytycznie się oceniasz. Jednak zobacz, wstawiasz zawsse foty po redu, to każdy przyzna, że widać zawsze progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
temat widze się rozwinął

Przemek ja nie mówię, ze tego progresu nie ma, bo zdecydowanie jest, natomiast dziwi mnie po prostu fakt, ze ktoras już masę z rzędu kończę praktycznie z identyczna waga i za cholerę nie mogę tego przebić, nie do końca bym obstawiał, ze to wyłącznie kwestia treningu i tego, ze waga stoi, wiec nie rosną mięśnie

aczkolwiek zgadzam się z tym co napisaliście, może faktycznie dużo bardziej powinienem skupić się na technice, czuciu, odpowiednim zakresie ruchu, aniżeli glownie zwiększaniu obciążenia z treningu na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Może po prostu czas na dealod dłuższy

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
akurat tutaj wątpię, żeby deload cokolwiek zmienił na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
A co ile robisz deload?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a co to ma wspólnego ze od ponad 2 lat kończę okres masowy z ta sama waga o czym właśnie jest tu mowa?

deload robię wtedy kiedy go potrzebuje, ostatni jakieś 8tyg temu, kiedy pojechałem na pare dni na wakacje, najbliższy za dwa tyg, kiedy lecę do PL, natomiast nie widze tutaj powiązania między deloadem, a waga która jak napisałem od ponad 2 lat jest niemal identyczna pod koniec okresu masowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
erwinoos
a co to ma wspólnego ze od ponad 2 lat kończę okres masowy z ta sama waga o czym właśnie jest tu mowa?

deload robię wtedy kiedy go potrzebuje, ostatni jakieś 8tyg temu, kiedy pojechałem na pare dni na wakacje, najbliższy za dwa tyg, kiedy lecę do PL, natomiast nie widze tutaj powiązania między deloadem, a waga która jak napisałem od ponad 2 lat jest niemal identyczna pod koniec okresu masowego


Może po prostu potrzebujesz częściej robić deload aby progresować po prostu, w tym czasie uciąć trochę kcal a po deload mocno podbic aby waga poszła.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Dziwi Cie to ze któraś masę z rzędu kończysz z podobna waga to po prostu nie kończ masy z podobną wagą tylko ciśnij dalej. Wciskaj to jedzenie na siłę/pomanipuluj trochę makro i kcal/pomanipuluj produktami. Zwiększ mg jak Dawid napisał, zaciśnij poślady i po prostu nie kończ masy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium