Legenda kulturystyki Ronnie Coleman, dzieli się smutną wiadomością… Okazało się, że ​​może już nigdy więcej nie chodzić bez pomocy. Dlaczego? Z powodu źle przeprowadzonych operacji na kręgosłup. Pisaliśmy o nich wielokrotnie, między innymi o tej ostatniej, która podobno zakończyła się sukcesem. ZOBACZ:

Ronnie Coleman ćwiczy zaledwie dwa tygodnie po operacji kręgosłupa!

Ronnie Coleman ponownie operowany!

Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji!

Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku!

53-letnia legenda kulturystyki Ronnie, który był na szczycie najbardziej prestiżowego pokazu kulturystycznego Mr. Olympia aż 8 razy, być może skończy na wózku inwalidzkim. Przypominamy, że przeszedł w swoim życiu aż 10 poważnych operacji. Te ostatnie, były nie do końca udane, ponieważ śruby w kręgosłupie pękały.

W niedawnej rozmowie z Muscular Development, Ronnie odpowiedział na pytanie czy kiedykolwiek będzie chodził tak:

"Nie wiem, czy to się kiedykolwiek zdarzy, ponieważ doznałem zbyt dużej ilości szkód wyrządzonych mojemu ciału podczas tych operacji, a wiele z tego ma związek ze sposobem, w jaki chirurg przeprowadził operację. Trzy ostatnie operacje były naprawdę złe i spowodowały wiele uszkodzeń mojego ciała, więc nie wiem, czy będę mógł chodzić...”

Ronnie mówi o wątpliwych zabiegach chirurgicznych, a także ujawnia ogromne koszty jego ostatnich trzech operacji, które wyniosły około 2 miliony dolarów!

"Każda operacja, którą wykonałem, kosztowała od 300 000 $ do 500 000 $, więc na ostatnie trzy operacje wydałem prawie 2 miliony dolarów!"

https://youtu.be/MYr96-1DuVI

Jest nam przykro, gdy słyszymy, że Ronnie Coleman, który był niegdyś królem sceny kulturystycznej, kończy w taki sposób… Wyobraźcie sobie ból legendy, który spędził większość swojego życia na podnoszeniu ogromnych ciężarów, a teraz jest częstym gościem w szpitalu. Nie jest w stanie nawet chodzić bez pomocy po wydaniu ogromnej ilości ciężko zarobionych pieniędzy!

Przy okazji zobaczcie zdjęcia Colemana z lat 1998-2005:

Komentarze (13)
Anonim

No cóż , świadomy był , robiąc przysiad z ciężarem 500kg;)

1
Krzysztof Jarzyna

Jejku, jejku, taki typowo polski komentarz...

1
dvilla_07

No chyba troszke Cie ponioslo z tym ciezarem

1
Johnny 1

Krzysztof Jarzyna, co Ty się znasz na dybowaniu ;)

0
dominiXP55

Rekord to 2x362kg specjalisto

1
nightingal

Najgorsze w tym wszystkim jest to że operacji nie robił na bank pierwszy lepszy wzięty z przypadku specjalista a i tak wyszło jak wyszło.

5
Bl4d3r

gośc płaci miliony za operację dzięki którym może już nigdy nie chodzić..
i weź idź tu do lekarza

6
Diablosan

Weź pod uwagę, że to nadal są tylko ludzie. Nie istoty doskonałe, bo zawsze może pójść coś nie tak. A Coleman sam podjął tą decyzję.

0
morose

Ekstremalne ciężary+ ekstremalne dawki leków= ekstremalne kłopoty ze zdrowiem po zakończonej karierze.

2
Rafal318

Jak śruba w kręgosłupie może pęknąć? To z czego ona była zrobiona?

2
mapetttmapettt

tytanowa

1
Diablosan

Bardziej stawiam na adamantium

1
domosos

Jednym słowem pasja, która go powoli wyniszczała.

1