Legenda kulturystyki Ronnie Coleman, dzieli się smutną wiadomością… Okazało się, że ​​może już nigdy więcej nie chodzić bez pomocy. Dlaczego? Z powodu źle przeprowadzonych operacji na kręgosłup. Pisaliśmy o nich wielokrotnie, między innymi o tej ostatniej, która podobno zakończyła się sukcesem. ZOBACZ:

Ronnie Coleman ćwiczy zaledwie dwa tygodnie po operacji kręgosłupa!

Ronnie Coleman ponownie operowany!

Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji!

Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku!

 

53-letnia legenda kulturystyki Ronnie, który był na szczycie najbardziej prestiżowego pokazu kulturystycznego Mr. Olympia aż 8 razy, być może skończy na wózku inwalidzkim. Przypominamy, że przeszedł w swoim życiu aż 10 poważnych operacji. Te ostatnie, były nie do końca udane, ponieważ śruby w kręgosłupie pękały.

W niedawnej rozmowie z Muscular Development, Ronnie odpowiedział na pytanie czy kiedykolwiek będzie chodził tak:

"Nie wiem, czy to się kiedykolwiek zdarzy, ponieważ doznałem zbyt dużej ilości szkód wyrządzonych mojemu ciału podczas tych operacji, a wiele z tego ma związek ze sposobem, w jaki chirurg przeprowadził operację. Trzy ostatnie operacje były naprawdę złe i spowodowały wiele uszkodzeń mojego ciała, więc nie wiem, czy będę mógł chodzić...”

Ronnie mówi o wątpliwych zabiegach chirurgicznych, a także ujawnia ogromne koszty jego ostatnich trzech operacji, które wyniosły około 2 miliony dolarów!

"Każda operacja, którą wykonałem, kosztowała od 300 000 $ do 500 000 $, więc na ostatnie trzy operacje wydałem prawie 2 miliony dolarów!"

https://youtu.be/MYr96-1DuVI

Jest nam przykro, gdy słyszymy, że Ronnie Coleman, który był niegdyś królem sceny kulturystycznej, kończy w taki sposób… Wyobraźcie sobie ból legendy, który spędził większość swojego życia na podnoszeniu ogromnych ciężarów, a teraz jest częstym gościem w szpitalu. Nie jest w stanie nawet chodzić bez pomocy po wydaniu ogromnej ilości ciężko zarobionych pieniędzy!

 

Przy okazji zobaczcie zdjęcia Colemana z lat 1998-2005: