Ale zdajesz sobie sprawe z tego ze glukometry nie sa w 100% dokladne?
One maja chyba e EU margines błedu do 20% wiec mozesz miec pomiar w labie 61(ten dokładny) a na glukometrze 70 albo 50 i ten wynik nadal bedzie "dobry" to nie jest zj**any glukometr, zj**any glukomter mialbys jakbys zrobił 10 pomiarów jeden po drugim i za kazdym razem miał cąłkiem inny wynik.
Poza tym mozesz wbic igłe głebiej i płycej, mozesz nie domyc rak, mozesz miec mniejsza lub wieksza krople krwi.
Porowywali wynik z glukometra jest jak wynik z wagi. Jednego dnia wazysz 100kg, drugiego 99kg a trzecie po dniu LC 101kg no i co z tego?
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2018-12-06 20:31:47
One maja chyba e EU margines błedu do 20% wiec mozesz miec pomiar w labie 61(ten dokładny) a na glukometrze 70 albo 50 i ten wynik nadal bedzie "dobry" to nie jest zj**any glukometr, zj**any glukomter mialbys jakbys zrobił 10 pomiarów jeden po drugim i za kazdym razem miał cąłkiem inny wynik.
Poza tym mozesz wbic igłe głebiej i płycej, mozesz nie domyc rak, mozesz miec mniejsza lub wieksza krople krwi.
Porowywali wynik z glukometra jest jak wynik z wagi. Jednego dnia wazysz 100kg, drugiego 99kg a trzecie po dniu LC 101kg no i co z tego?
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2018-12-06 20:31:47


