SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
DT 5g kreatyny z rana 5 g po treningu
HMB 1g z rana 2g po treningu 1g przed snem

DN 5g kreatyny w porze około treningowej HMB 1g rano 1g po obiedzie 1g przed snem

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321
Co najlepiej pić w czasie treningu?

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14897
ewentualnie Carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
witam mam pytanie HMB w kapsułkach 70 kaps. i creatine micronized 200 mesh jak wygląda ich kapsułki bo mam jakieś wątpliwości w 2 powyższych opakowaniach kapsułki są zupełnie białe bez żadnego grawera firmy treca czy czego kolwiek martwię się o to ponieważ tabletki cm3 1250 które miałem z treca wyglądały zupełnie inaczej czy padłem ofiarą jakiegoś bubla ? (kupiłem w internecie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Witam Wszystkich :) od tygodnia biorę cm3 w dawkach DT 10g w DNT 5g i w ogóle nie czuję jej dzialania :/ nie wiem czy w pózniejszym czasie sie rozkreci i musze cierpliwie poczekać czy co ?? moze zwiekszyc dawki ? ale czytałem ze 10 g kretki dziennie moze sie przyswoić. Pomóżcie :) Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
tydzien to krotko
poczekaj
zobaczysz pomiedzy 2-3 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
ok :) a jeszcze jedno wiem ze rano na czczo trzeba wziaść a potem lepiej wziąźć kretke przed treningiem czy po nim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie ma znaczenia, jak ci wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
dzięki wielkie :) teraz tylko muszę cierpliwie czekać aż bedę czuł działanie :) mam nadzieje ze przyjdzie to szybko :D Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium