SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Myślę, że tam diabeł tkwi w szczegółach. Paweł pisze o przerwach od 30 do 90 sekund. Coś mi się wydaje, że regulować wysiłek trzeba przerwami. I zawsze do subiektywnego poczucia, że za dwie serie będzie problem z poprawnym wyciśnięciem.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor

Jakbym miał sztangę w chałupie, to rano klepałbym single, a wieczorami drabiny.


Serio ? Codziennie ? A co z tą przesławną regeneracją, której pełno w co drugim dzienniku ?
Uważaj na odpowiedź, bo chodzi mi coś podobnego po głowie....
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
fan - wybij to sobie z głowy!
Co za dużo to nie zdrowo!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
fanslaska

Serio ? Codziennie ? A co z tą przesławną regeneracją, której pełno w co drugim dzienniku ?
Uważaj na odpowiedź, bo chodzi mi coś podobnego po głowie....

No i co z tego? Co ty jesteś? Księżniczka na ziarnku grochu? Na regenerację to sobie trzeba zasłużyć. Jak się styrasz to odpocznij jak człowiek.
Jak masz możliwość to ćwicz nawet codziennie. Nie musisz robić nic na siłę. Potraktuj poranny trening np. singli jako gimnastykę poranną. Krótka rozgrzewka - 3 - 9 pojedynczych singli z obciążeniem rzędu 80% 1RM. Krótkie rozciąganie, kawa, prysznic, przytulanie z żoną, znowu prysznic i jesteś gotów by stawić czoła nowemu dniu
Nie wiem jak to jest z tą regeneracją. Jeżeli słusznie prawią, to pracownicy fizyczni powinni umierać jak muchy. O ile nie przekroczysz naturalnej granicy zdolności do regeneracji (nawet z dnia na dzień), to będzie tylko lepiej. Pewnie, że można odpocząć. Trzeba mieć jednak po czym Poczujesz, że ciężko to sobie wycinasz poranne treningi z kalendarza i też na kulistość ziemi to nie wpłynie. Nie musisz być dogmatykiem

Jadę na kettle zaraz

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
MaGor
Co ty jesteś? Księżniczka na ziarnku grochu? Na regenerację to sobie trzeba zasłużyć. Jak się styrasz to odpocznij jak człowiek.


Twoje myśli chodzą ścieżkami niedostępnymi pospolitemu myślicielowi. Czy mógłbyś doprecyzować:

1. Ćwicz jak mężczyzna, jedz jak mężczyzna?
2. Jak się styrasz, odpocznij jak człowiek?

Kiedy wg Ciebie następuje styranie? Co to znaczy jeść jak mężczyzna? Jak odpoczywa człowiek? ( Jak żyć? )

Twoja filozofia treningu intryguje mnie, ale się w niej gubię. Z jednej strony nie robić długu organizmowi, z drugiej - pracownicy fizyczni nie potrzebują regeneracji, bo padali by jak muchy. Ci, co ćwiczą dużo, styrają się - to ćwiczą jak mężczyźni, czy są kryptożarłoki, jeśli odpowiednio dużo zjedzą? A w ogóle, to weź Pan napisz jakiś słowniczek Albo książkę.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Książka - jak najbardziej!!
Treningi, przepisy i życiowe prawdy!
Ja bym kupił..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
Jak dobrze, ze ja moge być sobie księżniczka, mieć fumy, sinusoidę nastrojów i moc zarządzić sobie rege, bo.... bo tak
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Maciek znasz kolesia - Ido Portal - jako fan ruchu powiedz co o tym myślisz. Nie przez pryzmat MMA ale jego ideologi.



Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Ja "znam" tego gościa
Konkretny kozak. Ma swoją dziedzinę i w sumie pomaga ludziom
Ido Squat Routine, czy challenge - 7min zwisów na drążku, albo 30min przysiadu... Wygląda zabawnie, ale godne polecenia.

Akurat na powyższym filmiku to jakieś połączenie primal movement ze sztukami walki - nie do każdego to przemawia (do mnie nie przemawia). Polecam zapoznać się z kanałem jak i stronką.


Zmieniony przez - panteon w dniu 2015-11-13 21:08:52
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Obawiam się, że jutro mogę mieć skurcze w całych nogach. Jak to się nazywa? Legs Day? No to chyba było. Wykroki głównie, aj... Dużo.
Potem przyszedł snatch, a na koniec około 300 swingów. Był jęk po sali. "Cała sala zap*****la." - jak śpiewał Połomski.

Gwidu - tego gościa pierwszy raz widzę na oczy. I z tego co widzę nie ostatni. Świetny jest. W ogóle dużo tego. I dobrze. Sama czysta sprawność i zdrowie. Jako dodatkowy trening przydałoby się każdemu komu leży na sercu jakość ruchu i ogólne zdrowie. Fajne. Animal Flow, Tactical Fit, Primal M. i kilka innych dziedzin aktywności mają do zaoferowania bardzo wiele. Świetne.

Żeby napisać książkę trzeba być zgorzkniałym człowiekiem i chcieć opowiedzieć światu jakąś historię. Na razie to pierwsze mi nie zagraża. To drugie już prędzej.

Shadow - nie odpowiem wprost. Zmęczony jestem. Jutro wyjęzyczę się w tej kwestii.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

electro
Polecane artykuły