SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Nie ten kierunek natarcia

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
MaGor
Po walce z materią. Wypiję kawę, obiadek się odbije i zaczynamy inaugurację






Fajnie to wygląda. Lekko ascetycznie, schludnie, podoba mi się.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
No i o to chodzi. Asceza ma swoje plusy. Trening w mieszkaniu też. W komercyjnej siłowni to czy upuszczę sztangę, kettla na ziemię, to problem właściciela. No chyba, że wysmyknie mi się z dłoni i roztrzaska kilka luster, szyb, bar i uszkodzi jakiś samochód na parkingu przed budynkiem. W domu się pilnuję. Nie sprzyja to tworzeniu momentów pełnych napięcia i dramatyzmu. Nie zrobię na treningu zdjęcia na motywator sportowy Ale to dobrze. No i ogólnie nie jest źle - co stwierdzam po wczorajszym treningu...
Na którym się opieprzałem. Nie ze swojej winy zresztą. Chęć do walki była, ale grupa zakaprysiła i Kołcz - dziwnie łatwo - oddał inicjatywę. Gdyby taka akcja miała miejsce na mojej lekcji - klnę się na największego kettla - doszłoby do masowej pacyfikacji, szeroko zakrojonej akcji odwetowej i represji niewspółmiernych do przewinienia. Nieważne. Koniec końców część grupy kończyła wyzwanie 10000 swingów, a druga część leciała kompleksy na dwie kulki. Klasyczna obwodówka, po której łapią skurcze w łydki.
Najpierw jednak była rozgrzewka w stylu koszarowym pt. "Pan kapral nie w humorze." Żartuję. Mądre ten nasz treneiro ma rozgrzewki. W czasie skondensowane, minimalistyczne, można się zziajać, ale nie odbierają siły do treningu.
Ćwiczyłem z 2KB20 i to był maks moich możliwości przy tym zestawie.

7 swing
6 front squat
5 high pull
4 clean
3 press
2 jerk
1 snatch

Całość 7 razy.
I tak jakoś zeszło. Zadowolony jestem.
A rano w domu poćwiczyłem. To znaczy powyciskałem sobie.
3 x 90 / 2 x 100 / 1 x 102 z tubbingiem. "Tubbing" z Biedronki o praktycznie nieodczuwalnym oddziaływaniu, ale w okolicach maksa mógłby przeszkadzać.

Byłem wczoraj mimowolnym świadkiem wywiadu Kołcza z nową klientką. Jestem pod wrażeniem profeski. Chłopaki z grupy mają diety porozpisywane przez Treneiro - może i ja się skuszę.

Dowiedziałem się ciekawostki: jeżeli potrafisz objąć swój nadgarstek to znaczy, że jesteś "drobnej kości" i jesteś typem ludzkim na E (nie miałem do tego nigdy głowy) Co wiąże się z faktem: trudniej utyć, ale i ciężko zrobić masę. Takie panie cuda... Wyraziłem zdziwienie, że niby jak to - przecież ja obejmuję swój nadgarstek. Okazało się, że większość wysokich facetów jest raczej drobnokoścista, a tak w ogóle to typy "czyste" są genetycznymi anomaliami. Jak to w naturze.


Zmieniony przez - MaGor w dniu 2016-03-18 06:49:37

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Cos kreca.. Obejmuje swoj nadgarstek, nie mam problemow ani z robieniem masy, ani z redukowaniem ;) W tyciu na zawolanie to juz jestem mistrzem ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Za dietetykami nigdy nie trafisz Ja tam też biorę masę jak Titanic wodę Wystarczy się zderzyć z górą lodów. W sumie to ja muszę się wysilić żeby objąć nadgarstek. W prawej ręce tylko serdecznym palcem, a w lewej brakuje mi 1 cm!

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
Tak z ciekawości tubbing z biedronki to chodzi o tą gumę połączoną ze sztangą?

Ps. Ładnie wyglądają numery startowe w ramkach (mam tak samo), fajna sprawa motywacyjna dla "przyszłych" pokoleń, coby się nie obijały mam podwieszone medale


Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2016-03-18 07:21:05

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
xzaar77
Cos kreca.. Obejmuje swoj nadgarstek, nie mam problemow ani z robieniem masy, ani z redukowaniem ;) W tyciu na zawolanie to juz jestem mistrzem ;)


nie przesadzaj, są lepsi od Ciebie



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
też obejmę, ale ja zawsze mam wychudzone ręce i łydki. Co innego gdyby kazali obejmować udo

Bardzo uporządkowanie wygląda ta twoja domowa siłownia

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sie przygladam Twojej lawce i dochodze do wniosku, ze Ty jednak twardy gosc jestes, albo leki w mojej glowie sa zbyt gleboko zakorzenione Bez bocznych stojakow nie poloze sie nawet pod stowke i na kazdym zdjeciu wstawianym przez Ciebie zawsze mi ich brakuje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Fan jak się boisz ciężaru to on jest za duży żeby go podnieść Wolę pewne sytuacje Zamierzam kupić poręcze do pompek powinny dać akurat tyle miejsca ile trzeba żeby się wyślizgać. Mnie najbardziej brakuje możliwości robienia bezpiecznych dociskań.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

electro
Polecane artykuły