SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 380713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz to mnie zaintrygowałeś jak nigdy. Cóżeś tam wysmarował, że pan Janek wywalił do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
fanslaska
Teraz to mnie zaintrygowałeś jak nigdy. Cóżeś tam wysmarował, że pan Janek wywalił do kosza

Zareklamował swoją działalność komercyjną bez uzgodnienia z władzami sfd.
Reklama powinna być uzgodniona i opłacona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
wszedzie ta KASA
Maciek zaczyna uczyc KULKowac ,to Go do KOSZA ! a gdyby zaczal uczyc przysiadów ze sztanga to by mu jeszcze koszulke dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
chmmmm ?
REGULAMIN

Dział jak sama nazwa wskazuje, skierowany jest w szczególności dla osób dwukrotnie pełnoletnich
Oczywiście ta granica wieku jest względna i dział będzie otwarty dla wszystkich.
Tematyka luźna na zasadzie koleżeńskiej pomocy,z nastawieniem na promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.
Partnerem działu Senior SFD jest producent odżywek i suplementów firma HI TEC Nutrition
Wszelkie konkursy, nagrody i prezenty w dziale będą sponsorowane przez sklep firmowy powyższej firmy.



1. Zanim założysz nowy temat, sprawdź w wyszukiwarce czy nie był już poruszany dany wątek

2. Nie pisz postów nie na temat (off-topic) czy to danego wątku, czy całego działu.

3. Postaraj się wyrazić w temacie główne zagadnienie/problem.

4. Nie obrażaj innych użytkowników forum.

5. Nie wyrażaj się w sposób niecenzuralny.

6. Nie oszukuj innych użytkowników i nie wprowadzaj w błąd.

7. Nie reklamuj środków zakazanych prawem RP.

8. Nie spamuj.

9. Ostrożnie i rozważnie pisz o: lekach - ich działaniu i stosowaniu, narkotykach - ich działaniu i stosowaniu, stosowaniu i działaniu innych środków "zabronionych", dopingu i sterydach, alkoholu.

10. Dobrze by było abyś wypełnił/a profil - będzie to pomocne we właściwym udzieleniu odpowiedzi.


nic NIC O REKLAMIE ! pkt 7 ? no tek KULKI to tajna RUSKA bron ,dziala bo jest zarazliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzucisz linkiem na privie na innym forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Kebul - chyba chodzi o ten ogólnoforumowy, nie dla danego działu. Link do niego jest na samym dole strony.

Mi z tego samego powodu ostatnio poleciał post, bo w dyskusji o kosztach okołotriathlonowych zalinkowałam, jako ciekawostkę, namiar na cennik jednego z warszawskich trenerów. I zostało to uznane za reklamę. No bo przecież po kliknięciu w taki link, wszyscy rzucą trening siłowy i przesiądą się na rowery ew. polecą na basen.
Albo jak tu, cała Polska pojedzie do MaGora na kettle.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już sobie wygooglowałem i nawet like trzepłem na pejsie (z konta żony b nie posiadam )

tak na marginesie, jak czynny uczestnik z 200kg świniaka przeszedł drogę do trenera z własną szkółką to temat w sam raz na główną albo fejsa nie w koszu. tak mi się wydaje przynajmniej. Mnie taka akcja zachęciłaby to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Ghorta
Kebul - chyba chodzi o ten ogólnoforumowy, nie dla danego działu. Link do niego jest na samym dole strony.

Mi z tego samego powodu ostatnio poleciał post, bo w dyskusji o kosztach okołotriathlonowych zalinkowałam, jako ciekawostkę, namiar na cennik jednego z warszawskich trenerów. I zostało to uznane za reklamę. No bo przecież po kliknięciu w taki link, wszyscy rzucą trening siłowy i przesiądą się na rowery ew. polecą na basen.
Albo jak tu, cała Polska pojedzie do MaGora na kettle.

Ghorta , Twój post można było podciągnąć pod kryptoreklamę i dmuchano na zimne. Nie było Twoim zamierzeniem promowanie gościa a tylko zaznajomienie nas ze stawkami.
MaGor zrobił sobie reklamę komercyjną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Tak sobie myślę...i tak pewnie to nikogo nie obchodzi, w szczególności właścicieli portalu, ale ..No właśnie. W dzisiejszym świecie, pełnym przepisów, regulaminów i całej tej restrykcyjnej kultury, mówiacej co wolno a co nie często zapomina się o ludzkim i indywidualnym podejściu do człowieka. Maciek był aktywny na tym forum od dawna, wiele osób wręcz czekało na jego pisanie, i pomimo jasno sprecyzowanego własnego zdania udawało mu się je przekazać tak, by nikogo nie obrazić. Swoja transformacją dokonał rzeczy wielkiej, mz, i to dodatkowo pewnie motywowało jego czytelników. Czy więc zareklamowanie w SWOIM dzienniku SWOJEJ szkółki tak bardzo naruszyło interesy portalu, biorąc dodatkowo wszystko to, co napisałem wyżej? No chyba bez jaj, panowie moderatorzy. To nie przyszedł gość z ulicy, co w pierwszym poście wali reklamą, dodatkowo wrzuca ja w każdy dziennik jaki zobaczy. Zrobił to zasłużony dla działu facet u SIEBIE. Smutne trochę.
7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

WHEY premium