SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 383165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo, coś z mojego placu zabaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jak chcesz w miarę naturalną przedtrenigówkę, to proponuję beta-alaninę plus łyżeczka kurkumy, pół łyżeczki imbiru i szczypta czarnego pieprzu. Stosowałem takie coś na wakacje, jak miałem ciężki okres treningowy, na mnie działało fajnie i na pewno nie robiło takiego spustoszenia jak standardowe przedtreningówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Beta-alanina = wbicie sobie w ciało milion igiełek. Mnie to skutecznie rozpraszało i po kilku porcjach wywaliłem. Niektórzy sobie chwalą. Ja nie. Podobno można się przyzwyczaić, ale mi się nie chciało czekać..
Kurkuma, imbir i pieprz daje kopa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
dodaj jeszcze pieprz cayenne ,i .... nie wiem czy pompa ale pali i podbija tetno :) pobudza tez
z tym ze ... zmieszac wypic nie SMAKOWAC !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
panteon
Beta-alanina = wbicie sobie w ciało milion igiełek. Mnie to skutecznie rozpraszało i po kilku porcjach wywaliłem. Niektórzy sobie chwalą. Ja nie. Podobno można się przyzwyczaić, ale mi się nie chciało czekać..
Kurkuma, imbir i pieprz daje kopa?

Po dużej ilości pieprzu po kilku dniach czujesz takiego kopa jakby był on z rozpalonego żelaza!
Stwierdzone i teraz uważniej dozuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W sensie dużo pieprzu codziennie i po kilku dniach jest moc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
panteon
W sensie dużo pieprzu codziennie i po kilku dniach jest moc?

Chodzi o gwarantowane palenie w tyłku.
A potem wypadanie hemoroidów. (zwłaszcza przy redukcji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Takiego kopa w tyłek to chyba nikt nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli to taka mieszanka, ktora pali dwa razy (raz w gebie raz w...)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Historię z pieprzem jak pisze ojan przeżyłem osobiście, tyłek rzeczywiście pali a hemoroidy dają o sobie znać, nie polecam . Ja na chwilę obecną biorę
Ostrovit - PUMP Pre-Workout Formula - 300g,
Jest z beta-alaniną której tez nie lubię ale da się przeżyć , Gdy wracam po 12 godzinach z rannej zmiany daje mi odpowiedniego kopa do treningu, nie za dużo i nie za mało, no i tanio .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

WHEY premium