SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@MaGor-No i chłopakami stoi gdzieś w tle, ten Kraken do wyciśnięcia. Novy udaje antylopę. Orzegów poszedł w split siłowy. Ale ja będę walczył


Myślę o krakenie jak najbardziej. Na razie Bill Starr i dojść jak najwyżej z ciężarem w 5 powtórzeniach. Ideał byłoby przysiad 150x5p,martwy 160x5p,wyciskanie leżąc 120x5p , wiosło 130x5p,wyciskanie stojąc 70x5p. Trening Billa Stara to trening z serii FBW z akcentem na budowę masy mięśniowej a przez to na wzrost siły w 5 głównych ruchach. Przy tego typu treningu nie ma szybkiego wzrostu siły a to dlatego że adaptacja i wzrost gęstości mięśnia potrzebuje czasu i to sporego tak że 2-3 kg na miesiąc to dobry rezultat na początek później będzie gdzieś 2-3kg gdzieś średnio na 2-3 miesiące a później to trzeba iść w inny program. Wzrost siły wraz ze wzrostem gęstości mięśnia moim zdaniem daje trwalszą siłę niż programy typowo siłowe jak np.Justa. Siła idzie szybciej ale też szybciej spada gdy przestanie się trenować lub lepsze słowo praktykować.Dlatego trzeba być silnym i na takiego wyglądać (czyli masa mięśniowa musi być adekwatna do siły).Zresztą czas pokarze i wszystko zweryfikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kraken do wyciśnięcia. Jak na razie to ja gdzieś na końcu listy zawodników jestem przez kontuzję którą mi Orzegów wykrakał 60kg to jedynia na lewą rękę mogę walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
novyneo
60kg to jedynia na lewą rękę mogę walczyć.

Jeszcze nas upokarza! "Lewą ręką" Panowie - umówmy się: zakładam na ramię sztangę 60 kg. Na razie nie potrafię nic więcej niż spiąć się cały i zrobić groźną minę. KB48 też spokojnie stoi w kącie i jakoś się nie ma lęku wysokości.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miała być waga Krakena, czyli 60 kg i tak będzie. Ręka nie ma znaczenia, byle było zgodnie z zasadami. Sam na siebie zły jestem że za szybko szedłem do przodu i teraz borykam się z kontuzją. Na szczęście powoli wracam do formy, jednak w listopadzie tego roku raczej nie zobaczycie jak wyciskam Krakena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@nowyneo-Na szczęście powoli wracam do formy, jednak w listopadzie tego roku raczej nie zobaczycie jak wyciskam Krakena.


Miało być w listopadzie ale ze względu na twoją kontuzję przekładamy na późniejszy termin nasze zawody. Co wy na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień Wagarowicza pierwszy dzień wiosny. Oczywiście jak ktoś zrobi wcześniej to wygrywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeś datę wybrał, moje urodziny Niech będzie, w sumie trochę czasu potrzebuję żeby popracować nad ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam że w tej konkurencji @novyneo jest liderem z tego co pamiętam wycisnął 50 kg w wyciskaniu pochylonym. Tak że jeżeli chodzi o @novyneo wystarczy że wstawisz swój filmik ze starym rekordem i finito jak żaden z nas cię nie pobije to wygrywasz.
Chyba że @MaGor widzi to inaczej i ma inną koncepcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekajmy, niech coś skrobnie. Jeśli o mnie chodzi to 60kg nadal do wyciśnięcia. Jeśli do 21 marca nikt nie wyciśnie to jakieś połowiczne rozwiązanie trzeba będzie znaleźć, chociażby to które napisałeś. Jednak jeśli tak miałoby być to te 50kg wycisnę jeszcze raz, jak dam radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

WHEY premium