SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs-Bitwa na Ćwiczenia-Blaacha-Przysiady ze sztangą na barkach

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781




Zakres tak jak w przypadku MC 50-100kg, Normalny przysiad ze sztangą z tyłu, z tej perspektywy trochę słabo to wygląda ale to dlatego że kamera była skierowana w górę, na sztandze nałożone 50kg ( gryf 20kg+2x 15)
Zaznaczam że to tylko taka "próba" za kilka dni wrzucę tutaj swój maksymalny wynik + najprawdopodobniej ktoś nakręci. No i chyba jestem najmłodszy z uczestników będzie ciężko. Powodzenia wszystkim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Wyniki konkurencji-zbiorcze w głównym temacie..
Jakieś pytania,niejsności śmiało pisać-do wtorku .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
ile tego bo nie chce mi się liczyć :D

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
jak dobrze naliczyłem to 21 powtórzeń , czyli liczymy tak jak przy MC waga razy ilość powtórzeń ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Tak dokładnie o to mi chodziło, ale ten wynik na pewno postaram się pobić jeszcze w tym tygodniu, dziś jeszcze po sobocie trzymały mnie zakwasy a to i tak nie był max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
hmmm... ogólnie moim skromnym zdaniem, te wymnażanie cięzaru x ilość powtórzeń jest do bani ) powinno być tylko tak dwie opcje : 1. jezeli wlasny cięzar cwiczenie, to ilosc powtórzeń; 2. jezeli z ciężarem - przelicznik wilksa.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
mi ta opcja sie podoba . przynajmniej nie jest nudno bo mozna podejsc do tego silowo i wytrzymalosciowo, dzięki czemu jest zróznicowanie i kazdy znajdzie cos dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dokładnie j/w jest urozmaicenie.
tutaj mamy na jak najwiecej kg w jednym podsjeciu, a gdzie inadziej z tym przelicznikiem.

wiec w piatek ja doda swój filmik bo wtedy mam siady;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Dobra wklejam swój filmik bo i tak wiecej nie zrobie

ćw zrobione na maszynie bo nie mam stojaków na silowni zeby wziasc sztange sama a nie zarzuce sobie na plecy, chyba z tym blaacha nie bedzie problemu


ciężar 50kg x 33razy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Jeżeli będę robił pelne siady głebokie to inaczej to będzie liczone?
bo trochę dziwnie tak robić półsiady

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
robiłem dokladnie tak jak autor cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
w sumie to sa takie polprzysiady do konta prostego . wiec takie jest chyba ćwiczenie i każdy tak powinien robic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs-Bitwa na ćwiczenia- nocnykur-"wiosłowanie sztangą nachwytem"

Następny temat

Konkurs-Bitwa na ćwiczenia-raptacz1-pompki na poręczach

WHEY premium