SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 382647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Najpierw ludzie się dziwią, że ktoś się odchudza i gdy zauważą, że skutecznie to potem dziwią się, że ten ktoś znowu się zapuszcza!
Wcale się tym ludziom nie dziwię!

Dudek - święta były zawsze - nie tylko za komuny! W każdej tradycji ludzie świętują nagradzając się zwiększonym jedzeniem (chociaż teraz coraz częściej robią to na co dzień !)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janie, a co z alko? Bo to że się wszyscy nagradzają na codzień zwiększoną liczbą kcal to wiem. Nie rozumiem tylko tego o czym wspomniaj Adam77: alkohol. Gdzie nie spojrzę wszyscy chleją. Co piąteczek/piątunio/piątulunio i nie tylko. Grill, fajna sprawa, no ale żeby zaraz tam wudżitsu ładować? Szko. Wogóle to mam takie wrażenie że ludzie w naszym kraju to jacyś nieszczęśliwi są i tylko piją z tego powodu. Chyba że, ja wyolbrzymiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
wcinajac sie w temat ,ja pije ze szczescia pije bo lubie pije gdy ZONA pozwoli a to wtedy jest SZCZESCIE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
nowyneo - uważam, że dawniej ludzie pili więcej i to na umór! Nie byli kierowcami samochodów.
Obecnie w moim środowisku pije się niewiele. Sam wypijam teraz winko (mam własne więc piję z przyjemnością - a materiał na następny rocznik mi rośnie).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Picie degustacyjne lub nazwijmy je zdrowotne to nie picie. Nie o takie mi chodzi, tylko takie aż się film urywa. Bardzo popularne "resetowanie", czyli picie do upadłego to chyba nie jest najlepsza rzecz jaką można dla siebie zrobić robić. Chyba że problemy życiowe są tak poważne że konieczne jest chwilowe o nich zapomnienie, co zresztą nie działa. Temat rzeka. Nie zawracam gitary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130855
Raz piłem w miłym towarzystwie drinki przyrządzane przez pana domu. Nie wspominam tego z przyjemnością! W kawałach mówi się o podwójnym widzeniu - tzn. widzi się np. dwie osoby obok siebie. Ja widziałem dwie głowy jedną nad drugą a potem okupowałem łazienkę przez długi czas i domagałem się wezwania pogotowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
novyneo
Picie degustacyjne lub nazwijmy je zdrowotne to nie picie. Nie o takie mi chodzi, tylko takie aż się film urywa. Bardzo popularne "resetowanie", czyli picie do upadłego to chyba nie jest najlepsza rzecz jaką można dla siebie zrobić robić. Chyba że problemy życiowe są tak poważne że konieczne jest chwilowe o nich zapomnienie, co zresztą nie działa. Temat rzeka. Nie zawracam gitary


Grono znajomych lekarzy psychiatrów próbowało zgłosić projekt ustawy: karta spożycia alkoholu. Kupujesz alko - nabija Ci statystykę - np. Kowalski + 0,5 wódeczki. Dane się sumują, przeliczają na ilość czystego alkoholu i są w papierach Zusu. Pijesz na umór - płacisz większe składki zus. Ponoć w Japonii zrobili tak z otyłością - powyżej ustalonych przez nich wskaźników składki na ubezpieczenie zdrowotne były wyższe.

Pojawiły się głosy, że inwigilacja, że wielki brat, etc. Wiem, kij w mrowisko.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawie jak permanentna inwigilacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
shadow78

Grono znajomych lekarzy psychiatrów próbowało zgłosić projekt ustawy: karta spożycia alkoholu. Kupujesz alko - nabija Ci statystykę - np. Kowalski + 0,5 wódeczki. Dane się sumują, przeliczają na ilość czystego alkoholu i są w papierach Zusu. Pijesz na umór - płacisz większe składki zus. Ponoć w Japonii zrobili tak z otyłością - powyżej ustalonych przez nich wskaźników składki na ubezpieczenie zdrowotne były wyższe.
Pojawiły się głosy, że inwigilacja, że wielki brat, etc. Wiem, kij w mrowisko.


System spotkalem w Szwecji. Alko kupuje sie wylacznie w sieci panstwowej, sklep czynny od 13 do 18 od pon do pt, jeden na 50km promienia. Platnosc wylacznie karta, calosc zintegrowana z systemem kontroli, nie wiem jakiej - bo to nie dotyczylo obcokrajowcow - ja moglem placic gotowka po okazaniu paszportu/dowodu. Sa jakies wyliczone nornmy - nie znam - i jesli przekroczysz je w jakiejs liczbie tygodni, miesiecy itp - do domu przychodzi smutna kontrola spoleczna, w srodowisku przeprowadza sie wywiad, a pracodawca jest informowany. Z tego powodu np. zwyczajem jest, ze na impreze idzie sie z wlasna flaszka, bo gdyby gospodarz kupil na jeden wieczor dla kilkunastu osob - powyzsze przyjemnosci ma gwarantowane. Ceny alko mniej wiecej pieciokrotnosc naszych, polskich.

Efekt ? Silownie pelne ludzi, trasy pelne biegaczy, glownie na nartach i nartorolkach, kluby lekkoatletyczne oblozone maksymalnie. Pracuje sie w tym kraju niewiele, wiec cos z czasem zrobic trzeba ;)
2

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
I taki system ma sens. Wg oficjalnych statystyk w Polsce jest około 900 tys. osób uzależnionych od alkoholu. Wg nieoficjalnych - szacowania dochodzą do dwukrotności tego. Co oznacza to dla rodzin tychże osób - nie trzeba pisać.

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene

Następny temat

Dieta+trening na redukcję tkanki tłuszczowej

WHEY premium