Morgan Rose Moroney pochodzi z Brisbane w Australii i ma 22 lata. W wieku 6 lat zaczęła trenować gimnastykę, a trenerzy szybko zauważyli, że ma potencjał. Została wprowadzona do elitarnego programu, w którym trenowała gimnastykę przez następne 12 lat. Pomimo tego, że była mała i drobna, była niezwykle silna. Właśnie dzięki treningom gimnastycznym jej ciało jest elastyczne i potrafi robić niesamowite rzeczy!

Treningi 30-40 godzin tygodniowo nie były dla niej łatwą rzeczą. Zamiast robić to co inni nastolatkowie w jej wieku, wolała trenować. Jednak okazało się, że było warto, ponieważ zdobyła 8 medali w kraju. Potem studiowała i pracowała na pół etatu jako trener gimnastyki, ale czuła, że chce więcej… Na swojej drodze spotkała bardzo ciekawą osobę, z którą regularnie trenowała i która wtajemniczyła ją w Calisthenics i ruch, który założył - AMPM (AMPM = Art of Motion, Pursuit of Movement). Nie trwało długo, zanim AMPM stało się jej życiem, gdzie całkowicie spełnia się zawodowo.

Morgan wzięła udział w programie telewizyjnym "The Ultimate Beastmaster" na Netflix. Jej popularność rośnie z dnia na dzień i obserwują ją już prawie 200 tysięcy osób na Instagramie. Nic dziwnego. Prezentuje funkcjonalną siłę i piękno, które wprawiają w osłupienie. Piękna, prawda?

https://youtu.be/EdM2MfNpBAw

Komentarze (1)
domosos

No fajnie się wygina, jeszcze trochę i się by wylały jej cycuszki.

0