SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła Siła Siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Mój trening na siłę wygląda następująco. W poniedziałek robie 3 serie na bica w pierwszej serii wychodzi mi 5 powtórzeń w drugiej 3 a w trzeciej dwa ( dodatkowo pomagam sobie pozniej drugą ręką ) po tym ćwicze tricepsy też 3 serie i ile wlezie (powtorzeń wychodzi max 8) oraz kapruty. Czwartek nogi z obiazeniem 40 kg x 3 serie (hantelki). Zastanawia mnie czy moglbym dolaczyc do tego worek treningowy by sobie pokopac i pobić?? Z seriami i powtorzeniami wszystko wporzadku? Kiedy zmienic ciezar na wiekszy? Jak dojde do 8 powtorzeń? Czas regeneracji zgadje mi sie odpowiedni choc slyszalem ze niekotrzy na sile ćwiczą 2 razy w tyg.. ??

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
ogolnie.. nie widac sensu w tym "planie", wielki chaos, chcesz zrobic siłe bez przysiadów i mc ? rozpisz konkretny plan i napisz cos wiecej o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
z tego co widać to chcesz rozwinąć siłę rąk i nóg, gdzie reszta?;]
podaj plan z konkretnymi ćwiczeniami:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Jestem troche "biały"..

Poniedziałek
bic-hantle 3 serie (5,3,2)
tric-hantle 3 serie ile wyjdzie do 8 powt. max
Brzuch 3 x 10 (zapomnialem dodac go w poprzednim poscie;p)

Wtorek
Barki i kaptury 3 serie do 8 powt.
Brzuch.. <- cały tydzień ofc.
Brzuch 3 x 10

Środa
Nogi-Przisiady z hantlami (40kg) 3 x 10

Zmieniony przez - Tassassin w dniu 2008-04-29 23:52:42

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
a gdzie klatka i plecy?;]
jaki masz staż? chyba nie duży, więc nie bierz się nawet za plan siłowy.
poczytaj jeszcze trochę;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Prosze o udzielenie odp. na moje pytania ;) regularnie ćwicze od około 4 miechów i wlasciwie jakby tak sie uprzec to cwicze ogolem od pięciu lat ale z przerwami ;D nie no zapas tłuszczyku mam i wszystko co potrzebne.. mam swoja wizje i prosze o pomoc ;)

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jeśli ma to być plan na siłę to powinien zawierać przysiad, martwy ciąg, wiosłowanie, wyciskanie na ławce, wyciskanie na barki i ćwiczenia uzupełniające np pompki na poręczach, podciąganie, uginanie ramion ze sztanga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Ze sprzętu to posiadam tylko hantle i drążek.

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ile kg masz hantle? z dokręcanym obciążeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
17.5kg (tym ćwicze) i zamierzam dokupić taki sam zestaw (pod przysiady) i wtedy max bede mogl zlozyc w jednej 22.5kg. A w "planie" brzuch ofc. caly tydzien.. Nie wiem co z tymi bicami czy ilosc powtorzen i seri jest odpowiednia.. czas regeneracji i czy nie dodac jeszcze po tym jakiegos drugiego cwiczenia na bic? drazek badz pompki? z obciazeniem? bez??

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
hmm nie wiele masz tego sprzętu;] ale coś się wykombinować, poprzeglądaj trening domatora w atlasie. z Tym sprzętem co masz zrobiłbym takie fbw. trening w pon,sr,pt

przysiady 4 x 8-12
podciąganie 4 x MAX(no chyba ze zrobisz z 20 powt to z obc. żeby wyszło 6-10 powt)
wiosło hantlą 3 x6-10
uginanie ramion z hantlą/ co trening zamienne z młotkowym 2x 6-10
pompki z obciążeniem 4 x 8-12
wyciskanie hantli 3x 10-12
wyciskanie francuskie oburącz 2x6-10
wspiecia na palce 2-3x max
cos na brzuch 3s





Zmieniony przez - jac88 w dniu 2008-04-30 00:19:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anittat-mój dziennik postępów;)

Następny temat

Klatka piersiowa

WHEY premium