Demi Rose Mawby (24 l.) to znana brytyjska modelka fitness i gwiazda Instagrama. W niedługim czasie od opublikowania pierwszych zdjęć w mediach społecznościowych, zdobyła niesłychaną popularność w sieci. Nie jesteśmy przekonani czy cokolwiek trenuje. Być może  jest to zwykły Instagramowy marketing, ale bardzo nam się spodobała.

Demi niezbyt miło wspomina czas, kiedy chodziła do szkoły. Od dziecka uwielbiała pozować przed lustrem i udawać, że jest modelką. Koledzy z klasy dokuczali jej i znęcali się z powodu sposobu, w jaki się nosiła. Wyzywali ją i przyklejali do włosów gumę do żucia. Demi bardzo źle wspomina tamten czas i mówi, że nie mogła doczekać się ukończenia szkoły. Po tym trudnym dla niej okresie, Demi szybko przeszła metamorfozę z cichej dziewczyny pozującej przed lustrem w miniaturową bombę (ma zaledwie 157 cm wzrostu). Dostała propozycję pracy od wielu agencji reklamowych i modelingu, a także pojawiła się w magazynach fitness.

Mimo że ma teraz napięty harmonogram i większość czasu spędza “na walizkach” mówi, że stara się wykonywać co najmniej 4 treningi tygodniowo. Partie na których skupia się najbardziej to oczywiście pośladki i brzuch, które są niewątpliwie jej atutem. W jej diecie nie znajdziecie chleba, smażonych potraw i cukru. Ponieważ często podróżuje, najczęściej spożywa posiłki restauracjach. Czy są tu jacyś fani dużych, jędrnych pośladków? Jak Wam się podoba Demi?