Zdobywca drugiego miejsca na Olympii 2022 - Derek Lunsford dawno temu, będąc w szkole średniej rywalizował jako zapaśnik i grał także w piłkę nożną. To ciekawe, bo piłka nożna a kulturystyka to totalnie różne dyscypliny sportowe. Futbol to głównie bieganie i sport, który wymaga dużej wytrzymałości sercowo-naczyniowej. Z kulturystyką mało ma wspólnego. Na Instagramie dokopaliśmy się do zdjęcia, które wrzucił trzy lata temu. Widzimy na nim młodego Lunsforda w trykocie zapaśniczym.

Już wtedy wyglądał całkiem nieźle jak na młodzieńca. Miał atletyczną budowę ciała, ale daleką od poziomu masy Mr. Olympia. Przez te kilka lat zbudował jednak umięśnioną sylwetkę, która zapewniła mu zwycięstwo w kategorii 212 i teraz drugie miejsce w Men’s Open. Lubimy takie metamorfozy i zawsze fajnie jest zobaczyć, zdjęcia przed i po. Derek Lunsford z pewnością ma potencjał i szansę na zostanie w przyszłości Mr. Olympia. 

Komentarze (7)
lodzianin1

Hgh tutaj poszło na wiadra

2
rarytas1

W trzy lata taka przemiana Szok!!! . Moje marzenie to spojrzeć w jego rozpiskę sterydową. Trzy lata temu wyglądam dobrze :) bez żartów, taką formę ma miliony osób

1
natasza__

Przemiana nie trwała trzy lata, tylko zdjęcie wrzucił trzy lata temu...

2
natasza__

Odpowiedź na komentarz @rarytas1

0
_GANGSTA_

Mimo wszystko trzeba "dwie apteki" zeby dojsc do takiej formy w kilka lat.Hgh,insa,menty wiadrami i inne "łakocie" Ciekawe skad sponosra miał na to wszystko%-)

1
avo 21

na masie ci zawodnicy po 168 cm muszą wyglądać karykaturalnie.

0
rarytas1

Przy takim wzroście czy to na masie czy bez wygląda się karykaturalnie

0