SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Omg, dooobrze to wyglada. Chociaz jakos nie moge zrozumiec fenomenu oreo- co jakis czas probuje zeby sie upewnic, no i szalu nie ma. Ale torcik super
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ja tak do końca też nei rozumiem, ale zapytaam czy oreo czy snickers i otrzymałam odpowiedz oreo, ale o co chodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
mniam mniam, wygląda super. Ale fenomenu też nie rozumiem, dla mnie zwykłe ciastko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
dla mnie też zwykle markizy, ale jakby zapytać czy markizy czy oreo to powiedzą, że oreo ;) Tort wygląda bardzo apetycznie, zjadłabym :)
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Ja bym wybrał snickersa jakbym miał wybór - ale oreo też słodkie, więc się nadaje .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
ale pycha chociaż też nie rozumiem fenomenu oreo, wolę snickersa co nie zmienia faktu, że tort bym zjadła bez zawahania ehhh też kiedyś piekłam torty mojemu, teraz po latach jakoś mi weny brakuje i wjeżdżają kupne

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Oj to w sumie tez bym wybrala oreo. Snickers dla mnie za slodki jak duza czesc kupnych slodyczy.
A tortu w sumie tez dawno nie robilam (tylko na zamowienie na sprzedaz), w ogole zapomnialam o tym :P a troche szkoda bo tez lubilam to robic
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
maria1209
Snickers dla mnie za slodki


nie znam słowa za słodki
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Nene87
maria1209
Snickers dla mnie za slodki


nie znam słowa za słodki


Haha uwierz mi ze w sumie sama jestem nieraz w szoku ze to mowie/pisze. Zwlaszcza ze ja lubie slodkie, praktycznie zawsze musze miec jakis posilek na slodko. Ale jak ostatnio sprobowalam kawaleczek szarlotki ktora robie od x lat, to byla dla mnie okropna- zdecydowanie wygrywaja jablka bez cukru. A ludzie uwielbiaja. No pozmienialo sie cos :P
Co nie zmienia faktu ze jak mam nieraz jakas faze to wtedy jakos "przejadam" ta slodkosc i juz mi nie przeszkadza
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229519
Pięknie ten tort wyglada Bziu

Jako fanka oreo (na odwyku...) nie rozumiem jak można nie być fanem oreo! Takie mocno czekoladowe mmmm
Ale nie jadłam ich juz z rok przynajmniej.

A smaki się zmieniają z wiekiem, podobno co kilka lat?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

electro
Polecane artykuły