SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dzięki rion, też widzę że jest lepiej, wiec jest motywacja
lepiej małymikroczkami do przodu niż wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Oczywiście, że tak zawsze do przodu choćby powoli ale do przodu
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
swoją drogą od kwietnia robię z 5-6 razy w tygodniu pod prysznicem bańkę chińska na uda i pośladki. Uważam, ze warto - pod warunkiem, ze nie ma się tendencji do pękających naczynek.

poniedziałek
DT - plecy - narciarz 4*12
, WL 3*5 47.5kg
, belt squats/goblet na podwyższeniu 4*20 20kg
, wznosy ramion
3*12 6kg
, dwugłowe 3*12-15 30kg maszyna
, tabata plank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Ja po masażach z bańką mam zawsze takie plecy sine jakby mnie ktoś pałą po plecach przeczesał

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
rion10
Ja po masażach z bańką mam zawsze takie plecy sine jakby mnie ktoś pałą po plecach przeczesał


ale to chyba nie o bańkę chińska chodzi ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
ja wczoraj stawiałem bańki na grzbiecie bo mnie znów boli jak diabli. Czuję poprawę. Jutro powtórka.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
bziubzius
rion10
Ja po masażach z bańką mam zawsze takie plecy sine jakby mnie ktoś pałą po plecach przeczesał


ale to chyba nie o bańkę chińska chodzi ;D



Nie wiem czy występują w wersji szklanej bo taką właśnie byłem masowany

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wy mówicie o bańkach próżniowych czy jakoś tak
bańka chińska służy do masażu i jest gumowa i przy dobrze wykonnaym masażu nie powinno byc silniaków
to działa jak masaż próżniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nightingal
ja wczoraj stawiałem bańki na grzbiecie bo mnie znów boli jak diabli. Czuję poprawę. Jutro powtórka.


a nie wiem czy to jets to samo, czy to ejszcze inne bańki, ale miałam takie stawiane, jak chorowałamjako dzieciak co 2 tyg na zapalenie płuc
po 2 postawieniach baniek przeszło, a ciągneło sie z rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Chyba masz rację. Ta szklana to inna bańka niż Twoja silikonowa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium