SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Co do trenowania z kims czy samemu to ja generalnie wole sama. I takie umawianie sie towarzyskie to raczej nie ze mna :p

Ale jest tez inna strona medalu. Ciezkie treningi robi sie lepiej zpartnerem treningowym/trenwrem/w grupie
Tak zeby byla zawsze pomoc, asekuracja i wzjemne popychanie sie doprzodu. Czlowiek sam sobie zawsze stawia ograniczenia i niecheniw wychodzi poza strefe komfortu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Biega się dobrze z lepszym... Mi tak Koszykarz czasami na ambit wejdzie, ze coś tam jeszcze z siebie wykrzesam. Sama szybko odpuszczam.
A na siłce to chyba też bym wolała sama - no chyba, ze właśnie np. ławkę robić sobie z kimś na zmianę i mieć takiego asekuranta, który mnie zna i wie kiedy pomóc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jak wchodzą duże ciężary dobrze treuje się z kimś, ale to musi być ktoś odpowiedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dokładnie - słaby pomagier może zrobić krzywdę albo wybić z rytmu i koncentracji. Dlatego ja trenuję zazwyczaj sam i rzadko proszę kogoś o pomoc. Ale czasem mi brakuje dobrego kompana do solidnego treningu. Byłoby mniej ryzyka i większa motywacja.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik
Gadanie podczas biegania? No nie da się jak ktoś sapie:) Juz zmykam bo śmiecę...


Teoretycznie spokojne wybiegania robi się w takim tempie, żeby można było swobodnie rozmawiać

Ja lubię biegać sama, swoim tempem. Z kimś nie lubię bo albo mnie spowalnia albo za szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Fajne fotki, świetna pamiątka z debiutu
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ekstra fotki
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium