SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Dokładnie - ale Ty miss też lubisz ponarzekać, więc trzeba i bziu zrozumieć .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
ale ja jestem ile cięższa, to mogę, a nie jak bziu piórko

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
dziki za miłę słowa

ja nie twierdze, że wygladam jak grubas, ale stan zatluszczenia też do końca mneinie cieszy, mimo, że dostrzegam wiele plusów również

redukować na siłę do konkretnej wagi nie mam zamiaru
natomiast lekkiej ścinki potrzebuję, bo nie czuję się juz ze sobą do końca dobrze

inna kwestia ze u mnei też jest duzo wody i jak dodam kardio alo trochę pdoetnekalorie tojest szansa, ze zejdzie i psychicznie poczuję się lepiej
poprawi się tez jakość ciała, która na tym cierpli

to zdjęcie może oddaje nieco bardziej
może któregoś dnia zrobię foty bez leginsow
poza tym co innego foty, co innego widze w czase treningów w lustrze i na filmach
nie lubię jak mi się odciska coś pod stanikiem, albo nad gumką od leginsów :P XD

z tym, że kiedyś przy wadze 62kg wyglądałabym jak tucznik pewnie, a widzę, że mieska mam więcej niż kiedyś

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
strumyk
ale nogi szczegonie cudne; zazdraszczam niemilosiernie


wiecei, ze moje nogi nie są wcale malutkie i szcuzplutkie?
one sa po prostu długie pałaki :D i dlatego tak to wygląda :P
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
No teraz tucznika tu nie ma na pewno. A jak mówisz, że jest coś do zredukowania to trzeba wieżyć, bo na zdjęciach nie widać :) Na plecach tylko koło stanika trochę się zdradza :P
A legginsy boskie :D :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Ja napisze tylko jedno - grzeszysz takimi słowami
Rozumiem, że coś Ci się nie podoba i chciałabyś pewne rzeczy poprawić (jak każda kobieta ), ale określenia tucznik czy grubas w Twoim przypadku są nie na miejscu. Sylwetka do pozazdroszczenia
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Dokładnie - sylwetka godna pozazdroszczenia. No ale człowiek cały czas dąży do swojego ideału, więc fajnie że Ci się chce ciągle dążyć do tego jak byś chciała wyglądać.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Ja tu podejrzewałam nawet kokieterię ze strony Bziu :P
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Przeciez mówię, ze nie uważam, że grubas jestem :P

Paula, no nie, to nie to. To raz dążenie do perfekcji, dwa pozostałości w głowie po zaburzeniach odzywiania i wieczne niezadowolenie, ale jestem na coraz lepszej drodze, żeby jednak miec świaodmość tego że "nie jest aż tak źle " :P

jak piszę utuczony dziczek to to jest pół żartem, jakby ktoś się nie zorientował

a tak naprawdę to jedyne co mi przeszkadza naprawdę , to puchnięcie, które powoduje wiele niemiłych doznać i złe samopoczucie
...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
Dla mnie i tak jesteś wróbelkiem <3
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

electro
Polecane artykuły