SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 523934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
missInvincible
Bziu im dłużej na redu tym bardziej kreatywna


haha prawda
chociaz już sama nie wiem czy to bardziej kwesta kwarantanny czy redukcji
ale generalnie podoba mi się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
niedziela

rower 40 min, jeżdząc oglądałam Ozark, ale ten serial jest popaprany.... :o
kroki 16,9 tys

wieczorem upiekłam pickę twarogową i jak już pisalam wyżej uważam, że jest całkiem zacna :D

pomiary

58,5kg
łydka 33 cm
udo 53cm
pupa 93cm
lewe ramię 27cm
talia 66,5cm
dzień cyklu 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ja oglądam Pracujące Mamy, dla odmiany - nie wymaga zbyt dużo myślenia i można tracić urywki nie gubiąc się w akcji...
2

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A ja miałem wczoraj taką stertę prasowania - że obejrzałem kilka odcinków "The last dance" o Chicago Bulls. Aż się łezka w oku kręci bo to czasy szkoły średniej i studiów i ja tym wtedy żyłem bo kochałem koszykówkę jak żaden inny sport.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
O mi się nazbierało. Nie prasowałem swoich rzeczy chyba z miesiąc. Więc koszul, koszulek itp. zrobiła się sterta .
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja tylko pracuje jak sa świeta i trzeba założyć jakąś kosuzlę albo gniecącą się sukienkę
kilka lat nawet zelazka w domu nie miałam i miałam się bardzo dobrze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie no w pogniecionej koszuli do biura nie wypada iść. Szczególnie jak się ma jakieś spotkanie lub kilka w planie. No i mi się właśnie koszule prasowane zaczęły kończyć i musiałem w końcu poprasować te poprane.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie no tak, ale ja nie chodzę w koszulach :D
hehe
takze ten problem mi odpada
ale nie wiem jak TY, niektórzy mówią, że pracowanie ich relaksuje, także żelazko serialki i można odpoczywać haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
O mi się nazbierało. Nie prasowałem swoich rzeczy chyba z miesiąc. Więc koszul, koszulek itp. zrobiła się sterta .


Ja też tak zbieram, leży i patrzy na mnie
2

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium