SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 524374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
missInvincible
Tego szpagatu zazdroszczę, bo wygląda imponująco. Długo trenowałaś, żeby do tego poziomu ze szpagatem dojść?


ja tam z bomy spóbowałam go zrobić

jogowe rozciąganie pewnie coś dały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hot dog miał mieć dziś czyszczenie kamienia na zębach i wyrywane przedtroznowiec, a u psa to takie rzeczy pod narkozą
już tydzięń wczęsniej badania krwi zrobione, wszytsko umówione
i co?
dostał kaszlu ...masakra :D
dwa zatrzyki, tabletki, zabieg za 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
Bziu - z tym szpagatem to jest tak, ze jesli to był taki strzał tylko do foty to nie wiem jak to rokuje. Natomiast jeśli przetrzymałaś w tej pozycji chwilę i byłaś w stanie ją utrzymać przez np. 30 sek-1min - to bardzo dobrze to rokuje i bym cisnęła. Naprawdę spróbuj z jakimś wałkiem, kołdrą zrolowaną, kocem czy poduszką - posiedź trochę, pokokoś się - kilka dni, codziennie. Myślę, ze sama poczujesz czy idzie w dół.
Jest wiele sekwencji do szpagatu, pomocniczych ćwiczeń itd. Jak ktoś jest drewno zupełne to na pewno pomagają, ale na tym etapie to trzeba robić szpagat i nie ma co marnować czasu na inne popierdółki. To juz ladny zakres jest.
Nie podpuszczam - wierzę w Ciebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Do foty, ale nie na zasadzie fota i padlam, jestem w stanie tak siedziec 30 sek na pewno, mozliwe ze dluzej, sprobuje jeszcze i bede raportowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kilka prób i trochę rozciągania i efekt z dziś
na prawą gorzej trochę

podpuszczona przez Patik ogłaszam październik miesiącem rozciągania do szpagatu, tak więc za miesiąc powien byc ogień




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
Brawo! Wiedziałam!
Teraz na drugą nogę - u każdego jedna noga jest lepsza, jedna gorsza. U mnie ostatnio róznica straszliwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dziś rano rozciągałam się 20 min i zrobiłam obie nogi
nawet wyszło <bylo na insta>

natomiast czuła trochę, że jest wcześnie rano i jestem jeszcze pospinana dośc mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
z soboty

goferki
i bao z wege kimchi mayo i tofu wędzonym

oraz HD

pogoda dopisywała










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
niedziela

omlet grubas z duszonym jabłkiem/żurawiną i figą

oraz micha różności z pieconą dynią na czele i wege kimchi mayo







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Zrobiłaś swoje bao? Jak wyszło?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium