SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
bziubzius
po pierwwsze sąsiadom to nie przeszkadza
po drugie on jak bedzie niewypuszczany to bedzie nieszczęśliwy, że jest ryzyko ż emu sie coś stanie wiemy, staramy się je zminimalizować, ale to nie jest typ kota, któy bedzie siedział w domu
siatki neisttey nei zainstlujemy, bo na nasyzm balkonie sie nie da
na klatce akurat nic mu nie grozi i spotyka się z kotami sąsiadów
wiec prosze nie mów do mnie w ten sposób


nie do końca to jest tak, że będzie nieszczęśliwy, bo to nie ten typ - warto się doedukować w temacie:
https://www.facebook.com/groups/263940883749509

a tak w ogóle to myślałam, że to forum dyskusyjne, ale najwidoczniej się pomyliłam. Czasami warto posłuchać jednak konstruktywnej krytyki.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dyskusyje owsze, ale to chetniepryzjmę jakies rady, a nie ocenianie i to ezpodstawne
nikt krzywdy temu otu nei robi
a o serio jest trudny, znam inne koty i takie nie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
jeśli kot ma taki silny pęd do wydostania się na zewnątrz, zastanowiłabym się czy jego potrzeby w domu są odpowiednio zaspokojone, i nie mówię wyłącznie o fizycznym wysiłku ale o zabawach i wysiłkach intelektualnych.

Bziu to tak jak z psem



Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2021-05-13 11:34:05

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
problem w tym, ż eo nie bardzo chce się bawić średnio go to interesuje,
ma jedna ulubioną zabawkę ale toi takjest tak skala 1 w porównaniu do chęci wychodzenia skala 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Twój kot może mieć problemy na innym podłożu - jeśli źle została wykonana socjalizacja z izolacją psa, który był wprowadzony jako 2 do domu to serio kot może mieć problemy z psychiką. Wiele osób myśli, że kot to kot i taki już jest, ale to nie takie proste.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
na pewno był za szybko zabrany od kociej mamy i na tym podłoży ma wiele problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
A ja tak z innej beczki :D widziałam wczoraj na relacji to stanie na rękach z kółkiem do jogi :D masz może nagrane jak wchodzisz do stania z tym kółkiem :) bo na relacji chyba nie widziałam albo mi umknęło a wygląda to ciekawie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium