SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 523113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pączki twarogowe były na czwartek
ale tak jak nie lubię pączków, tak pierwszy raz w życiu smakował mi pączek
jak ktś z trójmiasta to polecam z must bake, cudo

a to dziś z bulwaru




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co niszczysz przestrzeń publiczną urwiesz tą rurkę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
pocztówka walentynkowa?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
swoją drogą nie liczyłam kcal już chyba od lipca, może 2-3 razy w tym czasie policzyłam
i ostatnio jakoś pochłaniam chyba całkie sporo kcal
więc takie postanowienie marcowe trochę michę przypilnować ilościowo, jakościowo nie narzekam
zwłaszcza w ryzach muszę zacąć trzymać pojawiające się dodatkowo cynamonki :D nachosy :P pizze jedzoną na bulwarze
oraz nadmiar pysznych serów :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a swoją drogą jestem styrana ostatnio
dwie niedziele pod rząd już byłam trupe wieczorem, układ nerwowy rozjechany i siły brak nawet na ruszenie ręką
w poniedziałęm jeden wielki doms w ciały ciele

tym razem załatwłam się tak
w czwartek 2h spacer w lesie i nie starczył czasu na trening
piątek - rurka - srogie obicie na wewnętrznej stronie ud i pachwinach
sobota- zrobiłam trening bo chciałam podgonic
szalone 30kg na klatke łącznie wyciśnięte 50 razy plus bułgary z kettlami (i reszta) załatwiły mnie nieźle :P w sobotę tego nie czułam, ale w niedziele masakra, regeneracja poziom minus 10
niedziela - znowu rurka, tu ze zmęczenia zaczęła blokowac mnie głowa, ciekawe dośwaidczenie
i kolejny 3h spacer w lesie

ufff padłąm i w poniedziałem nie było nic konkretnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium