bziubziusja tylko pracuje jak sa świeta i trzeba założyć jakąś kosuzlę albo gniecącą się sukienkę
kilka lat nawet zelazka w domu nie miałam i miałam się bardzo dobrze:P
To chyba przywilej Twojego zawodu

xxx
Ilość wyświetleń tematu: 578002
bziubziusja tylko pracuje jak sa świeta i trzeba założyć jakąś kosuzlę albo gniecącą się sukienkę
kilka lat nawet zelazka w domu nie miałam i miałam się bardzo dobrze:P

xxx
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
. Ale serial bardzo fajny - ten który przy okazji obejrzałem. jak ktoś lubi NBA to kawał fajnej historii.BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
Juliettabziubziusja tylko pracuje jak sa świeta i trzeba założyć jakąś kosuzlę albo gniecącą się sukienkę
kilka lat nawet zelazka w domu nie miałam i miałam się bardzo dobrze:P
To chyba przywilej Twojego zawodu![]()


Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły