SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 521806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
dzięki night, mostek się poporawił i zaczynam coś nogą działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No i jak na taką amatorską - to masz fajną ławeczkę. Te 3 haki robią robotę. U mnie na siłowni stoi kolos Olympa i kurcze ja jestem do niej za mały. dopiero jak zrobię solidny most to stoję pewnie na podłodze. Jak zdejmuję gryf z najwyższych haków to cała pozycja się rozwala bo trzeba aż barki unieść do góry. Znowu z dolnych haków za nisko. Ostatnio wpadł znajomy który trenuje w innym mieście. Normalnie wyciska w serii 150 kg - na tej ławce u mnie dał rade 3 razy 150 wycisnąć. jak to sprzęt ma kolosalne znaczenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A jak to jest ze stopami na zawodach? Muszą całą powierzchnią dotykać, czy wystarczą tylko palce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To zależy jaka federacja. W IPF chyba całe stopy, ale są i takie że wystarczy stać na palcach albo krawiędziować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja jeszcze cały czas kombinuję z ustawieniem, żeby lepiej nogi wykorzystać i jest mi łatwiej, kiedy stopy całe leżą na ziemi.. ale nie zrobię takiego mostka jak Bziu wtedy.. w ogóle takiego mostka nie zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
dokłądnie tak, w IPF całe stopy, poza tym mogą być na palcach
mi jest na palcach łątwiej utrzymać dupę na ławce
a na lidze wyciiskania jest kamera ze zbliżeniem na pośladki, wiec nawet jak sie oderwa o 0.5cm to pozamiatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
mostek to kwestia dopiecia plećów przede wszytskim

a z nogami to ja te zkombinuję
mnie mocno ograniczają biodra, nie mogę np pchać kolanami na zewnątrz, bo jedyne na cyzm moge się wtedy skupić to to jak mnie napier.... zgonacze bioder :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
nightingal
No i jak na taką amatorską - to masz fajną ławeczkę. Te 3 haki robią robotę. U mnie na siłowni stoi kolos Olympa i kurcze ja jestem do niej za mały. dopiero jak zrobię solidny most to stoję pewnie na podłodze. Jak zdejmuję gryf z najwyższych haków to cała pozycja się rozwala bo trzeba aż barki unieść do góry. Znowu z dolnych haków za nisko. Ostatnio wpadł znajomy który trenuje w innym mieście. Normalnie wyciska w serii 150 kg - na tej ławce u mnie dał rade 3 razy 150 wycisnąć. jak to sprzęt ma kolosalne znaczenie.


haki spoko
ale tak poz atym to ta ławeczka jest marna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Mi jest łatwiej utrzymać tyłek na ławce, jak ławka jest wysoka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium