SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 524224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Załapałaś!
Na dolnym filmie popatrzyłaś się bardziej do przodu i widać ze równowagę uratowałaś. Fajnie to już wygląda.
Przy ścianie jest o tyle niekorzystnie,ze wymusza "banana".
Na podłodze próbowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jeszcze nie próbowałam bez ściany, popróbuję jeszcze kilka razy ze ścnianą, żeby się wczuć bardziej i wtedy będę bęz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Dla przećwiczenia rolki popatrz się kilka razy za siebie - od razu lecisz przewrót w przód. Ja lubiłam się tego uczyć na matach w Body C. - ale teraz juz spokojnie taka rolka na każdej glebie jak się zdarzy - to ok, żaden strach, żadne nerwy...
Ale strach ma wielkie oczy i na początku tej rolki się bałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
bac to sie nie boję, ale jeszcze nie do końca czuję wejście bez ścniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kilka rolek zaliczone
udało mi się kilka razy zatrzymac u góry, ale najlepsze wejscia nie nagrane oczywiście



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
No i tak to właśnie miało wyglądać!
Bziu - weź kostkę, naprawdę łatwiej cisnąć w nią. I jeszcze pomaga jak dłonie trochę do siebie skierujesz robiąc trójkąt - łokcie są podstawą, a dłonie bliżej siebie wierzchołkiem.
I własciwie juz nic wiecej nie można zrobić poza kontynuacją - zacznie klikać coraz częściej.
Gratki bo odważnie sobie poczynasz, ja dłużej kombinowałam na 50 sposobów - zamiast pogodzić się z faktem że trzeba swoją liczbę nieudanych prób odhaczyć i nie ma nic na skróty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
chciałam stanac z kostką, ale jakoś miałam wizję, że walne w nią głową :D i zrezygnowałam
ale spróbuję ustawić dłownie bardziej w trójkąt, no i swoje musze porpóbować, zeby wyczuć balans, bo narazie się wybijam albo za monco albo za słabo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jedzeniowe updejty z tego tygodnia

micha owsianko-jaglanki z owockami

bezglutenowe panini z kurczakiem wędoznym i kozim serem





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium