SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
a wczoraj spontaniczne podciąganie podczas rowerowej przejażdżki
ale cieżko idzie narazie to podciąganie :D



...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Fajna sylwetka

Nene87
Sylwetka bardzo ładna U Ciebie żadnej redukcji nie potrzeba, ale wiem co czujesz
ile jesteś na redukcji? I jakie kcal trzymalas i makro? Miałaś jakieś odstępstwa od diety czy czysta micha cały czas?
Przepraszam, ze tak pytam, ale u mnie też jakoś opornie to idZie, czuję się jakby mój organizm nie chciał zejść poniżej 60kg i pewnego % BF


Mam podobnie, cały czas taka sama waga i bf. Plus taki, że nawet jak jem na luzie to nie tyję, niestety minusem jest to, że ciężko cokolwiek ruszyć na tym etapie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Viki
Fajna sylwetka

Nene87
Sylwetka bardzo ładna U Ciebie żadnej redukcji nie potrzeba, ale wiem co czujesz
ile jesteś na redukcji? I jakie kcal trzymalas i makro? Miałaś jakieś odstępstwa od diety czy czysta micha cały czas?
Przepraszam, ze tak pytam, ale u mnie też jakoś opornie to idZie, czuję się jakby mój organizm nie chciał zejść poniżej 60kg i pewnego % BF


Mam podobnie, cały czas taka sama waga i bf. Plus taki, że nawet jak jem na luzie to nie tyję, niestety minusem jest to, że ciężko cokolwiek ruszyć na tym etapie.


właśnie czasami mam wrażenie, że gdyby znaleźć sposób na tą dziwną blokadę to później by pięknie poleciało

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Na dłuższą metę jak robimy to samo, to nie ma co liczyć, że nagle zrobi się efekt wow
organizm się przyzwyczaił
i prawdopodobnie zachodzą powolne zmiany na lepsze, ale jeśli do tej pory nie zmieniło się coś mocno to się już nie zmieni, jeśli nic nie zmienimy w tym, co i jak robimy

Stąd też ma sens wprowadzanie okresowych zmian i okresów z różnymi rodzajami treningu, czy różnymi podejściamido diety
redukcja nie może być permanentna
okresy zwiększonej kaloryczności w diecie są potrzebne

Warto też bawić się makroskładnikami

jeśli jesteśmy długo na diecie zbilansowanej i nie mamy efektów, takich, jakich byśmy się spodziewały, warto neico zaskoczyć organizm innym podejściem
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
A bardzo często "diabeł" nie tkwi ani w diecie, ani w treningu a w zupełnie czym innym. Stres, mało regeneracji, jakieś z pozoru błahe problemy zdrowotne. Moim zdaniem waga to nie jest coś co powinno nami rządzić w życiu. Ważniejsze to jak się czujemy a nie czy jest nas parę kilo więcej czy mniej.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
a to przede wszytskim

tyle,że często jednak samopoczucie jest związane z tym, jak jemy i jak wyglądamy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 535 Napisanych postów 2432 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151648
Pare kg jest denerwujace, ale jednak inne problemy, tez zdrowotne, rzucajace cien na codzienne funkcjonowanie sa bardziej istotne
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Ja bym chciała ze 2 kg mniej nie ze względu na wygląd, a po prostu większą sprawność, wytrzymałość i lekkość w ćwiczeniach Tyłek mam za ciężki

Ale zgadzam się, wieczna redukcja nie jest dobra i dobrze przeplatać ze sobą różne okresy dietetyczno-treningowe.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
bziubzius
a to przede wszytskim

tyle,że często jednak samopoczucie jest związane z tym, jak jemy i jak wyglądamy


Wiadomo - każdy chciałby wyglądać jak najlepiej. Chociaż ja np. od wyglądu wolę bycie silnym i to jest dla mnie kluczowe. |Nie to żeby mi zależało na biciu jakichś rekordów - ale chciałbym jak najdłużej być maksymalnie silnym jak się da w danych warunkach i przy moich konkretnych ograniczeniach, które mam. Może teraz nie wyglądam jakoś super ale ostatnio przełamałem np taką swoją granicę strachu - czyli użyłem w treningu bicepsów tego samego ciężaru którym urwałem go sobie. Uważam to za swój sukces - bo siedziało to we mnie bardzo długo i miałem stracha. Ale poszło - była adrenalina jak cholera. No i było ryzyko - bo ten ciężar już może coś łatwo urwać. Każdy ma tak jakiś swój ideał - warto do niego próbować dążyć. Jak się udaje - super, jak nie - to próbujemy dalej. W końcu się uda.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

electro
Polecane artykuły