SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607773
Madzia po pierwsze napisałam wyżej że kwestia intensywności dotyczy wszystkich aktywności typu cardio, nie tylko biegania. Przykład z bieganiem podałam na końcu, właśnie jako różnice w stawianych celach.

Po drugie Night początkujący nie jest, więc to oczywiste że poruszone przeze mnie kwestie kontuzji raczej go nie dotyczą. Pisałam ogólnie o interwałach a nie personalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ależ tu się wywiązała dyskusja pod moja nieobecność
Ja się rozwodzic nie będę, ale zgadzam się z madzią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ostatnio z braku czasu wjeżdżają u mnie poza rurką jakieś turbo szybkie zestawy

np wczoraj robiłam rozciąganie, rollowanie (spięło mi po weekendzie całą prawą stronę )
plus 3 serie
20 przysiadów
60 sek planka

dziś w 20 min zrobiłam
3 serie
bułgary z dwoma kb 6kg *15
inverted row *15
pompki *15
przekładanie nogi nad klockiem *10 noga
przekładanie obu nóg nad klockiem *10
unoszenie nogu do boku w klęku podpartym *15 noga
nogi na siebie zklockiem miedzy kolanami *15
opuszczanie nóg z klockie między stopami *20

i tak.... śpieszyłam sięi zrobiłam to w 20 min :D
potem 30 min chciało mi się wymiotować :P

no ale była wizyta u psiego fizjo, nie mogłam się spóżnić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
trochę mi tu nie wyszło, bo się zestresowałam nagrywaniem :P
ale to moje wygibasy z niedzieli


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 957
Totalnie zazdroszczę dziewczynom, które zaczęły przygodę z pole dance mając już zbudowaną sylwetkę na siłowni. Super figura :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Bziu klasa Ci idzie ale jak człowiek nie ma na co dzień styczności z rurką to nie dostrzega jak trzeba być sprawnym i silnym żeby na tej rurce działać. Jak czasem te kobiety już takie pro się na tym ruszają to się wydaje phi pewnie to łatwe, a to mega wyzwanie tak na tej rurce śmigać.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3347 Napisanych postów 4334 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108012
No dokladnie, takie niby hop siup a to wymaga tyle umiejetnosci i specyficznej sily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no niestety większość jak się patrzy wygląda mega prosto, gorzej jak trzeba to zrobić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Mominator
Totalnie zazdroszczę dziewczynom, które zaczęły przygodę z pole dance mając już zbudowaną sylwetkę na siłowni. Super figura :)


dziękuję
zdecydowanie baza siłowa pomaga na rurce, nawet nie potrafię sobie wyobrazić odwrotnej kolejności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

WHEY premium