SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607861
Jak to było... Głodnemu chleb na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Co tu się wyprawia

Wracając do tematu
Wczoraj dzień OFF. Chodziło mi po głowie zrobić wieczorem aeroby , ale dzisiaj musiałem wstać o 5 i zrobić przed pracą trening.
Cieszę się, że lekko odpocząłem, bo mi to dużo dało - dzisiaj trening wszedł pięknie



Ten tydzień będzie trenowane do piątku włącznie, bo postanowiłem zrobić sobie mały reset i wyskoczyć w weekend do Wrocławia (tam nie wykluczam również jednego treningu, zobaczymy). Niestety do końca stycznia mamy zajęte każde weekendy, na dodatek w Sylwestra też tym razem, raczej nie wyjezdzam (pracuję m.in) , więc to jest jedyna opcja by chociaz na chwilę zapomnieć o pracy, Łodzi , itd

Mamy wynajęty fajny apartament , z własną wybajerowaną kuchnią, więc żywieniowo nie powinno być źle ;) ale jutro wyślę raport do Przemka i poczekam na wytyczne. Póki co , wydaje mi się, że z dnia na dzien jest co raz lepiej. Tutaj foto z niedzieli, DNT




Trochę michy z ostatnich 2 dni (LC wczoraj, MC dzisiaj)









Zbiórka w sklepie ruszyła, dzięki Łukaszowi (lasican) mamy pierwsze dary




W sklepie uzupełniamy zapasy, to największa dostawa od początku zatowarowania sklepu. 2 palety , a już w drodze kolejne. Do 07.12 pewnie będzie ich jeszcze kilka, solidnych:


Sporo nowości z NOW Foods, a do tego ogrom tych produktów , dostępnych od ręki na sklepie


Jutro wlatują na ruszt nóżki !! Nie mogę się doczekać Mam też urlop jednodniowy, w czwartek z rana do fizjo, później praca i od piątku 3 dni wolnego




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dobra elektrownia się robi.

Taaa wytyczne...
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
BzykuDG
Dobra elektrownia się robi.

Taaa wytyczne...


no wytyczne, od czwartku do kolejnego raportu, z może małymi odchyłami od normy w weekend





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja generalnie grzecznie, więc z mojej strony liczę, że jakiegoś grzańca zrobimy tylko. Ale listami jak coś służę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
BzykuDG
Ja generalnie grzecznie, więc z mojej strony liczę, że jakiegoś grzańca zrobimy tylko. Ale listami jak coś służę


My też grzecznie
Ja nie z tych akurat, co chodzą od knajpy do knajpy , ponieważ jak gdzieś się raz najem - to i tak nie mam ochoty na więcej
Grzaniec obowiązkowo na jarmarku Wliczymy w makro

Do tego może raz wyjście na jakieś śniadanie + gdzieś jeszcze wieczorkiem ;) zresztą to tylko 2 dni pobytu ,więc czasu mało

Za to planuję jeszcze raz do Wrocka przyjechać za parę miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21585 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870727
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Oj śniadaniowni, to mam sporo do zaproponowania akurat! Najgorsze jest to, że będziesz spał blisko Gigi Cafe, a tam są takie torty bezowe...! Ustalimy strategię w piątek wieczorem
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Banan
BzykuDG
Ja generalnie grzecznie, więc z mojej strony liczę, że jakiegoś grzańca zrobimy tylko. Ale listami jak coś służę


My też grzecznie
Ja nie z tych akurat, co chodzą od knajpy do knajpy , ponieważ jak gdzieś się raz najem - to i tak nie mam ochoty na więcej
Grzaniec obowiązkowo na jarmarku Wliczymy w makro

Do tego może raz wyjście na jakieś śniadanie + gdzieś jeszcze wieczorkiem ;) zresztą to tylko 2 dni pobytu ,więc czasu mało

Za to planuję jeszcze raz do Wrocka przyjechać za parę miesięcy


To jakiś trening trzeba zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium