SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870530
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Czy ja wiem, gen do nóg?



prz1993
Czy Ty mi przypadkiem coś gena nie podkradłeś?


Chciałbym, deej trochę


Dzisiaj dnt, jak pisałem rano 40 min aero.

Micha B+T od rana:
1. Jajecznica z boczkiem


2-4. Mega karkóweczka -> robiłem podobnie jak ostatnio tego indyka, co pytaliście. Tylko dodałem jeszcze trochę passaty + warzywa
Wpadły dzisiaj 3 takie porcje


5. Kolejna porcja mięsa, makaron - anaboliczna pomidorowa ;)



Jutro w planach może krótki trening, bez aero. Wieczorem zamierzam wybrać się na halę i pograć w siatkówkę po 2 letniej przerwie - będzie wesoło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Banan
a mówię, sprawdzę sobie jak tam nogi się trzymają bo ostatni jakiś mocniejszy-normalny trening nóg na nie był moze 1,5 m-ca temu..po tym dzisiejszym aero na rowerku gdzie tu sprawiedliwość?
góra po chwili przerwy jak placek, a patyki prawie jak na koniec redukcji




Uda konkretne, wpatruje sie w nie jak zawieszon kilka razy w roznych miejsc, znakiem tego, ze naprawde dobrze Kuba jest =)
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
zebym ja takie mógł mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Banan
gdzie tu sprawiedliwość?
góra po chwili przerwy jak placek, a patyki prawie jak na koniec redukcji




To się ciesz , ja po przerwie góra i dół placek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
flex1976
Banan
gdzie tu sprawiedliwość?
góra po chwili przerwy jak placek, a patyki prawie jak na koniec redukcji




To się ciesz , ja po przerwie góra i dół placek



blizej 40-tki pewnie też tak będę miał

na szczescie jeszcze pare latek zostało

powiem Wam,ze karkówka wyszła tak pyszna, ze długo walczyłem by nie zjeść dziś całego gara - a było prawie kg miesa ....jednak rozsądek wygrał
pierwszy dzień od dawna z niewielką ilością ww i już mnie korci by coś podjeść, kładę się wcześniej spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Wrzucasz mięso do pieca w jakiejś brytwance ? Bo te szklane naczynia to rozumiem pojemniki na jedzenie :)

Dobra już widzę, że jednak nie używasz piekarnika tylko garnek idzie w ruch :D


Zmieniony przez - NicNieWiem w dniu 2018-10-02 23:21:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Co te uda to ja nawet nie
Bez kitu- jak na kolejna ustawkę ubierzesz długie spodnie, to Ci je zdejmę jakkolwiek to brzmi i będzie wyglądać
Poza tym... robisz ze mną nogi i uczysz mnie jak, żeby tak wyglądały
Aha- zanim przeczytałem wypowiedź Przemka, sam powiązałem fakty- bez wątpienia to jakaś magiczna sztuczka- jeden i drugi po przerwie mają nogi z kosmosu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium