SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
no ja pewnie tez zaraz wskoczę na 2 kaps, bo szału pobudzeniowego na 1 nie było (ale też nie o to mi chodzi), ale musze najpierw przetestować jeszcze 1 kaps na treningu siłowym, więc pewnie w weekend :) Jeden dzień wolny dam sobie totalnie off , niech chociaż minimalnie receptory i organizm odpoczną od stymulantów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Slim extreme jest dosc lajtowy, wiadomo wszystkie termo dzialaja lepiej naczczo i nie wazne czy tam jest yoha czy jej nie ma. I odczucia podobnr mialem , lepsza potliwosc troszke lepsze skupienie i to wszystko. Ale swoje robi

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dokładnie, on ma po prostu wspomóc ogólnie na najbliższe około 4 tygodnie, po których podejmę decyzję co robię dalej
Ważne by od rana szybciej trochę mnie nakręciło na treningu, wiec ogolnie focus, energia ,a resztę sobie już załatwię odpowiednim tempem treningu. Aeroby robi mi się cały czas bardzo dobrze, więc tutaj spejcalnie nie potrzebuje zadnego 'ratunku' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale Banan, nie 2 na raz! Rano i popołudniu po jednym. Może nie pobudza niewiadomo jak (chociaż dla mnie jest i tak mocno), ale pali bardzo dobrze.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
na mnie wiekszosc rzeczy nie robi wrażenia ale racjonalnie będzie rozbić 2x1 kaps w ciągu dnia, może kiedyś wrzucę 2 na raz przed treningiem na przetestowanie - najpierw muszę zrobić jakikolwiek , bo aeroby nie są dla mnie wyznacznikiem, na siłowym powinno byc jeszcze lepiej z odczuciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to już nie ten sam SX co kiedyś, ale opakowanie się poprawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Ja p******ę , chyba ryż mi obrzydł na dobre

Kilka larw, do tego widoczne jaja kolejnych , nosz k***a mać

Nagrałem też film i zaraz wyślę to do tego "producenta", ryż kupiony w Carrefourze , dobrze ze Renia to w ogóle zauważyła inaczej byśmy mieli dodatkową porcję białka ...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Ja z Cenosa też kiedyś znalazłem coś, tylko to nie były typowe larwy, a dosłownie jeden, wielki na prawie 1cm "Obcy zwinięty w kulkę" Widać, że firma leci w kulki kolejny raz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Białka nigdy mało w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium