SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na pewno widać postęp. 100 to już ładna waga

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2556
Takiej formy to ja bym nawet nie redukował!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Brałby Cię Lotarku :D haha
Pochwal się przysiadem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Dzięki za pochlebne komentarze ! Będzie jeszcze lepiej Plecy też mocno podrosły i zgrubły.
Tylko nogi mimo widocznych mięsni są szczupłe.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
PULL SIŁA

Trochę lżejszy trening niż zwykle i bez martwych tylko z zaległym siadem.

1.Siady pełne
do 160
2.Podciąganie na drązku Rampa 5
Do 50kg
3.WIosłowanie sztangielką"
4.Face pull
5.Uginanie stojąc z gryfem łamanym
6.Uginanie z hantlą na modlitewniku



Miałem już zmieniać plan od nastepnego tygodnia, ale chyba spróbuję pobić swój rekord w wyciskaniach. W martwym też chodzi mi po głowie to 230 x 2/3 ale nie wiem czy jest sens dołożyć 5kg i zaryzykować zdrowie swojego kręgosłupa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Nie ma biedy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Dzięki za pochlebne komentarze ! Będzie jeszcze lepiej Plecy też mocno podrosły i zgrubły.
Tylko nogi mimo widocznych mięsni są szczupłe.


chuy tam - ważne że silne ja sobie to zawsze powtarzam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Moje wcale nie takie silne Ale już niebawem zaczynam na nie priorytet i w końcu muszę siąść te 200kg. najlepiej w pełnym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Wszystkie treningi w tamtym tygodniu się odbyły, ale już nie chce mi się wrzucać wypisek. W wyciskaniu hantli na barki progres, bo poszło 45kg x 6 z zapasem (po klatce) i trochę lżej poszedł zarzut. Zaczynamy kolejny tydzień treningowy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Jak wszystko do przodu to najważniejsze
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium