SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
DO 90 minut na spokojnie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zgodze sie z tym

po treningu musimy dostarczyć jak najszybciej w pierwszej kolejności białka żeby zachamować katabolizm i kortyzol a nasilić anabolizm wraz z testosteronem, im dłużej zwkelamy tym bardziej dominuje kortyzol i podcinamy testa, regeneracja sie wydłuża i jest lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Raz, że nie widzę potrzeby jeśc od razu po treningu, dwa, często jest to wręcz niemożliwe po ciężkim treningu. W moim przekonaniu do 60-90min na spokojnie posiłek można zjeść.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zjesz dopiero 90minut po treningu to jesteś załatwiony na amen, pożytku z treningu nie ma, przegrałeś z kortyzolem i katabolizimem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Banana wcinam od razu po treningu 45 min po gainera i jest gucio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Więc ja już totalnie nie mam przyszłości, bo nie dość, że zje mnie katabolizm i kortyzol, to jeszcze dodaje do posiłku po treningu tłuszcz i warzywa

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzmi głupio ale taka prawda, sam puma o tym pisze

jzp z tym bananem i gainerem to mnie nawet nie rozśmieszaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Mow co chcesz, masa idzie znakomicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie wiem o czym pisze Puma, ale od lat posiłek po treningowy jadam ok. godziny po treningu i mam się dobrze

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Dokladnie, kazdy organizm jest inny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium